Přejít na obsah

Klepnutí při přidání plynu


apendix2

Doporučené příspěvky

Neco podobneho se mi ozyva take, na 3.6. Vsiml jsem si toho hlavne u manualniho podrazovani pomoci + a - volby. Pri razeni nahoru zvuk neslysim. Druhy scenar je vyse zmineny - jizda zda se libovolnou rychlosti, sundam nohu z plynu a za sekundu ji na nej zase polozim, ozve se cvaknuti zpredu. take podeziram akceleracni silentblok, po vikendu bude auto na prohlidce ve Skodovce, tak je poprosim, aby se na to zamerili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
V 9. 5. 2018 na 13:52, StibTo napsal:

Neco podobneho se mi ozyva take, na 3.6. Vsiml jsem si toho hlavne u manualniho podrazovani pomoci + a - volby. Pri razeni nahoru zvuk neslysim. Druhy scenar je vyse zmineny - jizda zda se libovolnou rychlosti, sundam nohu z plynu a za sekundu ji na nej zase polozim, ozve se cvaknuti zpredu. take podeziram akceleracni silentblok, po vikendu bude auto na prohlidce ve Skodovce, tak je poprosim, aby se na to zamerili.

Čus,  mám dá se říct stejnou závadu. Zjistil jsi čím to nakonec bylo? Mimochodem mě to dělá jen když se zahřeje motor, za studena nic. Měl jsi to taky tak? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, StibTo napsal:

Asi jsem to za studena nepozoroval... respektive nesnazil se pozorovat. No hele v autorizaku to bylo v kvetnu/cervnu a na tenhle dotaz mi rekli ze to je u DSG normalni :kol-72:

Tak jsi to přestal  řešit? Mě to tedy moc normální  nepřipadá. Já  jsem objednaný  do autorizaku na příští  pátek, tak jsem zvědavě co mi řeknou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky nemám k autorizaku moc důvěry, dám  pak vědět  jak jsem dopadl. To klepání  tam rozhodně  být  nemá. Zatím se mi ani nikde na netu nepodařilo najít někoho, kdo by měl  tento problém a vyřešil ho. 

Editováno: , autor: marsiano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes proběhla návštěva v autorizovaném servisu, komplet prohlídka a zjištění závady klepání. Dělá to prý setrvačník, údajně se s tím dá normálně ještě dlouho jezdit. Oprava dosti drahá, doporučují společně se setrvačníkem vyměnit i komplet spojku a vše by stálo u nich cca 35-40tis Kč. Pokud bych si donesl díly, tak práce do 3500,-.  Setrvačník jsem našel zatím nejlevnější za 8399,- ,  spojkovou sadu zatím za 10866,- (ale podle mne půjde sehnat něco kolem 8000,-)  Musím o tom popřemýšet.

Editováno: , autor: marsiano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

No a s prací u mého mechanika to bude ještě míň, účtuje mi okolo 400 za hodinu. V autorizáku to bude tak trojnásobek (s DPH). Kde koukáš po těch dílech? Já jsem například v Auto Kelly našel "dvouhmotový setrvačník DMF LUK" za 23.000 s DPH (já bych ho měl za 15.000 s DPH) ale dostupnost špatná...

 

Kódy: 415 0755 09, 022 105 266 AK

 

EDIThttps://eshop.autorozvody.cz zde je za 10 a půl :)  (ale teda taky není skladem)

 

Editováno: , autor: StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hale autorizak chce za prací  3500,- s DPH, navíc je práce  se zárukou a meli by mít veškeré příslušenství co je potřeba, včetně návodu jak se to má měnit a předpokládám, že i zkušeností. Proto mi ta cena prijde v pohodě. 

Autokelly tam vůbec nekoukej, to jsou největší zloději, ty mají na dílech nekdy i 500% přirážku. Originál díly mi byly doporučený LUK. Nejlepší  ceny jsem našel na www.autodily-pema.cz setrvacnik LUK s vodícím  loziskem 8399,- Kč. Spojku dsg na stránkách nemají, ale jistě  ji dokáží sehnat, jelikož na stránkách www.motora.cz spojku také nemají na stránkách, ale kdyz jsem tam psal, tak ji umí sehnat za 9900,- Kč  a vzhledem k tomu, že  setrvak tam mají za 9117,- Kč, tak předpokládám cenu kolem 8000,-  v těch autodilech Pema.

Mám Sice Octavii 3 dsg, ale na Superba to bude stejne, možná i levnejsi. 

Editováno: , autor: marsiano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj Pema to už mi taky někdo doporučoval. Návod jak to měnit mám taky, kompletní Skodovackou dílenskou příručku na Superb2 B)

Souhlas, AK je dobrý tak když Ti stojí auto na dílně a potřebuješ nějaký díl rychle. Cenově žádná hitparáda. Nemít tam slevy vůbec tam asi nepachnu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...