Přejít na obsah

Vnější zpětná zrcátka


Libor111

Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, lubosh_ napsal:

Dodělání té svítilny bude asi horší, že? Nebude to jenom svítilna, ale i ten její slot... Mám ji teď v Octavii a občas přijde vhod přenosná lampička.

 

Abych rekl pravdu tak este nenastala situace kdy bych sahal po te baterce. Nehelde na to ze uz kdyz sem auto koupil (3,5 roku stare) tak nesvitila a hlavne mi jde strasne blbe vyloupnout ze slotu

Editováno: , autor: ČudlR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě také po koupi auta lampička z kufru nesvítila (auto 2,5 roku staré), stačilo ji rozdělat a dát nové baterky. Jsou tam 3 mikrotužky AAA. Občas se hodí, že to svítí.

 

PS: baterie jsou 3 ks provedení AAA, typ NiMH, nabíjecí.

Editováno: , autor: Mira96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj,

chtěl bych se zeptat, nově už v Superb nemá automaticky stmívatelné zrcátko spolujezdce. Koukal jsem do oficiálního eshopu a dají se normálně koupit, mají 3 varinaty, s Area View, s Area View a Side Assist, a bez obou asistentů. Kdybych to chtěl měnit na autě, které má teda Area View i SideAssist, předpokládám že bych musel vzít to nejdražší, které tam je za cca 8700,- 

Je ale opravdu potřeba měnit celé zrcátko? Nestačilo by vyměnit jen sklo za zatmavovací? Když mi na O3 ukradli na parkovišti sklo ze zatmavovacího zrcátka, šlo objednat jen to. 

Co jsem koukal na různé eshopy, tak se dá koupit jen samotné sklo. Sice je to asi ta nejdražší položka na celém tom zrctáku, protože samotné sklo stojí cca 6800,- ale i tak 2000,- na benzín se hodí. 

Je to teda potřeba vyměnit celé, protože zrcátko které je v S3 nemá konektor na stmívání nebo si stačí koupit sklo, protože ten konektor tam je jen není zapojený?

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahojte, mám problém so sklápaním spätných zrkadiel, aj s natáčaním. Prídem k autu, odomknem, sadnem, naštartujem, no spätné zrkadlá sa neodklopia von ale sú stále sklopené. Vypnem motor, vypnem zapaľovanie, znovu zapnem zapaľovanie a spätné zrkadlá sa odklopia von. A úplne náhodne niekedy funguje naklápanie (smerovanie) zrkadielok do strán, niekedy ide, niekedy nie - ale pri zaradení spiatočky sa stále nasmeruje pravé zrkadielko do cúvacej polohy. Proste nemá to logiku.
Stretli ste sa s tým niekto, môžem s tým niečo urobiť? Alebo len servis? Auto je ešte v záruke, takže autorizovaný servis? Vďaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 11 měsíců později...

Caute, ako rychlo hreju spatne zrkadla? Predtym na staruckom focuse boli zrkadla ciste po chvilke, na superbovi mi to pride, ze to trva strasne dlho, az niekedy si myslim, ze vobec to nejde. Nerobim nieco zle, da sa nieco niekde nastavit? 

Ked stlacim tlacitko vyhrievania, vyhrieva sa uplne vsetko vsade? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...