Přejít na obsah

loketní opěrka


Martinus30

Doporučené příspěvky

  • o 7 měsíců později...

@ajsmen přemýšlím o té plastové záslepce do středového tunelu, která je za loketkou..myslíš tuhle plastovou vaničku z obrázku ? nic jiného tam za opěrkou v tunelu není..pokud ano, tak všechno koupíš za pár korun ve škodovce..nedávno jsem to kupoval...takže ta vanička je číslo dílu 6V0858373 A 9B9 cena cca 78,- Kč a ten ten dlouhý šroub je číslo dílu N10748101 cena 31,- Kč..

 

e9528d66cacb10dcbc81028a7a2c9c76229a05082807f5af8ae6f37a86739af3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj,tak dnes jsem si do své fabie 3 namontoval loketní opěrku zn.Armster, montáž byla velmi jednoduchá,nejprve čtyřmi vruty přišroubovat opěrku k podstavci a pak celek přišroubovat opět čtyřmi vruty k střednímu panelu. Celé se to docela hýbe, protože konec středního panelu není za ručkou moc pevně přidělán. Nicméně,nikam to zřejmě neupadne.Operka vypadá pěkně, uvnitř polstrování, držák na mince a propisky a malá vytahovatelna kapsa. Cena 2600,- Kč,made in EU.No a první jízda s opěrkou: trochu obtížnější je zatažení ručky,opěrka trochu překáží,ale není to nic strašného. Řazení druhého stupně také trochu obtížnější, ale dá se. Snad si zvyknu. Při delších cestách bude fajn, když si levá ruka odpočine.Fabia 3,2017,1.0mpi,44kw

IMG_20191017_111733.jpg

IMG_20191017_111748.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Kdyby nekdo chtel, tak tu loketku Armster 2 z prispevku vyse mam na prodej (pani bohuzel loketka prekazi).

Neni tak pevna jako original a horizontalne se mirne hybe i se stredovym tunelem, ale vertikalne (primarni pri opreni) drzi dobre a temer se nehne.

Je mnohem lepsi nez cina co jsem mel ve Fabii II., ta se hybala ve vsech smerech, vrzala a clovek mel pocit, ze kazdou chvili upadne.

Jeste je v aute, mozno v Ostrave vyzkouset.

Cena 1 000,- Kc.

Editováno: , autor: Kamil07
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 10 měsíců později...
  • o 7 měsíců později...

Čau měl bych dotaz koupil jsem si auto bez opěrky a z minulého auta jsem si na ni zvykl. Tak jsem se chtěl zeptat jak moc je složitá montáž origo opěrky. Zda to zvládne člověk doma? Případně jestli existuje nějaký montážní návod který bych mohl dopředu nastudovat Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DP-Karoserie montážní práce vnitřní kapitola 4.

 

Zrovna dnes jsem ji montoval. Práce na 10 minut.

 

- vzadu vyloupnout vanu a vymontovat jeden torx šroub č.2

-vepředu vyloupnout (já vysavačem) krytku jak jsou kulaté díry pro nápoje

-odšroubovat oba torx šrouby  č.2

-vzadu celý tunel přizvednout a prostrčit nohu opěrky (pozor na orientaci je tam šipka)

-přišroubovat nohu (to je nejhorší je tam málo mista, ale jde to OK)

-nasadit loketku a nastavit a přišroubovat dlouhým torx šroubem

-nacvakat boční kryty

-připevnit zpět tunel těmi třemi šrouby co byly demontovány

-zaklapnout novou menší  vanu

 

- pokochat se výsledkem práce

loketka.jpg

Editováno: , autor: Alma
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevidím žádný důvod proč by jsi tam nemohl přidat opěrku. Navíc do ničeho nezasahuješ,neupravuješ a vše je na tu loketku předpřipraveno. A vsadím se, že si toho nikdo nikdy nevšimne že tam něco ubylo, nebo přibylo. Tomu šmudlovi co ti na garančce možná vymění olej tak tomu je to úplně ukradené.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
  • o 11 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...