Přejít na obsah

loketní opěrka


Martinus30

Doporučené příspěvky

Zdravim  chci si pořídit loketní operku do fabiia 3 (2015) ale nejsem si uplně jistly jestli je to dobrý nápat co jsme si vybral pišou snadná montáž ale nevím nechi dávat za ní pomalu 4tisíce nechce tak co na to řikate 

 

http://www.loketky.cz/skoda-fabia-3--sk260/loketni-operka-skoda-fabia-3--sk260/ 

 

Díky za radu 

za tu druhou je to dost penez

http://www.obautodily.cz/skoda-fabia-iii-loketni-operka-original-6774cz328/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já opěrku sice mám, ale dost často jezdím bez ní (mám ji nahoře). Když jedeme oba s manželkou, opěrka zabírá celkem dost místa v už tak celkem úzkém autě. Manželka pak nadává, že se roztahuju a šťoucháme do sebe loktama. Na tvém místě bych ji spíš oželel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi opěrka přijde jako užitečná věc. Vyhovuje mi třeba při řazení, ale někomu zas může vadit. Taky je to další úložný prostor. Sice malý, ale je.

Mám originál přímo z výroby, takže neporadím, jestli ta druhá je nebo není lepší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Taktiež mám opierku od výroby a bez nej by som auto nechcel. Rovnako ako spomínajú ostatní, neznesiem keď sa mi tam rozťahuje spolujazdec, vždy musím upozorňovať na to, že v prvom rade si opriem ruku ja a nemienim sa počas jazdy neustále pretláčať s lakťom :D

Editováno: , autor: Helmic-Svk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 10 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...