Přejít na obsah

Přídavné zpetne zrcatko na děti. Vtip od škodovky?


Golfino

Doporučené příspěvky

Tak jsem na škoda eshopu udělal větší objednávku na léto. Elektrony, bezpečnostní šrouby atd. A také přídavné zpětné zrcátko. Abych viděl na naše děti. O to více jsem byl naštvaný když dnes zboží vybalil. To zrcarko není zrcátko ale jaká sik fólie nalepena n plastu. Když se na to dívám tak dozadu ani nevidím protože ta fólie j nekvalitní. To si ve skodovce dělají snad srandu že do auta za milion si mám dát kus plastu se stříbrnou nálepkou a v té nalepce mám hledat odraz mého dítěte. Poradíte co jiného koupit nebo jak to vyřešit aby měl řidič výhled i na děti na zadních sedačkách? Tudy totiž cesta nepovede.

post-4472-0-56289500-1460394342_thumb.jp

post-4472-0-85157700-1460394352_thumb.jp

post-4472-0-17863900-1460394366_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nejhorší je ,že se stále někdo NACHYTÁ  :kol-26: 

N 1.4 je to prima ftípek , ale že to opravdu myslej vážně i v jinej datum je HUSTÝ  :kol-28: 

Už dobrejch 15 let co nevidim , fyzicky neozkoušim  , nebo neni doporučeno prověřenou osobou NEPOŘIZUJU ,, zabere to většinou sice delší časovej úsek při schanění určitý věci , ale pak je funkční ... DOPORUČUJU STEJNÝ POSTUP  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak vzhledově ta béžová do interieru sedí jen škoda že to ošidili a místo zrcadla tam daly kus plastu nastříkaný rádoby na stříbrno. Už shnáním nějakou kvalitní zrcadlovou folii nebo někoho kdo by mi dokázal prohnout či vyrobit prohnuté zrcadlo. Mě je jedno že to bude stat litr navíc ale potřebuju to zrcátko a potřebuji ho mít funkční. A podobné zrcátka na klip co mi budou hyzdit auto nechci. Chtěl jsem originál, ale doufal jsem že bude teda lepší  :kol-25:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Ne v pohodě  :kol-47:  

Ano originál byla na design, ale byla k hovínku  :kol-44:  tak že toto plní funkci na 1000%.

Úplně hnusné to není a mám sprej na plasty stříknu to možná do barvy světlého interieru.

Až škodovka dá do zrcátka (už v názvu to je ZRCÁTKA!!!) místo plastu opravdové zrcátko tak pak si to pořídím. 

 

Supům zdar  :kol-142:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...