Přejít na obsah

DCC - klepání


Oto Suk

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Tak konečně provedena výměna hydrolůžek. I když nějaké klepání se vždy projevilo,tak nyní se mi zdá,že to mělo vliv i na stabilitu jízdy je klid,nejste tak nervozní a jsem spokojen. Doporučuji každému kdo má auto vyrobené do 1.4,2016  provést a trvat na výměne je to zadarmo,kvalitnější a oprava za 3 hodiny hotova. Neodkládal bych to příště a nečekal jak jsem to dělal já.

Editováno: , autor: neon
chyba čísla
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dobrý den,

 

několik měsíců jsme s našim opraveným Superbem spokojeně jezdily. Před několika dny se občas k našemu překvapení začalo opět projevovat to stejné klepání jako před opravou. Nyní asi po týdnu to už bouchá stejně, jako před opravou. Tak zase na novo budeme reklamovat. Věříme, že už s reklamací nebudou takové průtahy, tak jako na začátku. Je alespoň vidět, že to není jen o kontrole nových dílů, ale že se stejný problém může vyskytnout i po čase, když díly několik měsíců bez problémů sloužily. Má někdo stejnou zkušenost, že se bouchání podvozku opakuje i po opravě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S hlučným motorem při jízdě na 2 válce nic neudělaly. Časem jsme si navykli, že řadíme na vyšší stupeň dřív než je potřeba, jelikož se tím režim přepne na 4 válce. Když ale máte zařazený 6 stupeň, tak je potřeba přidat více plynu (ne vždy je to bezpečné a tedy možné). Částečně jsme si na to zvykly, ale když vezu někoho cizího, tak prakticky vždy se dotáže, čí to je, že ten motor je chvílemi tak hlučný... Někdo to prý umí zařídit, aby se režim 2 válců nezapínal vůbec, ale kvůli záruce jsme do toho nešly. Nyní je priorita vyřešit klepající DCC podvozek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
V 19. 12. 2016 at 19:11, Sukyn napsal:

Dobrý den,

 

několik měsíců jsme s našim opraveným Superbem spokojeně jezdily. Před několika dny se občas k našemu překvapení začalo opět projevovat to stejné klepání jako před opravou. Nyní asi po týdnu to už bouchá stejně, jako před opravou. Tak zase na novo budeme reklamovat. Věříme, že už s reklamací nebudou takové průtahy, tak jako na začátku. Je alespoň vidět, že to není jen o kontrole nových dílů, ale že se stejný problém může vyskytnout i po čase, když díly několik měsíců bez problémů sloužily. Má někdo stejnou zkušenost, že se bouchání podvozku opakuje i po opravě?

 

Prostě auta v prvním 2 letech výroby je lepší nekupovat, vypozorovat typické závady a pak buď koupit(pokud nejsou) a nebo vyčkat na FL.Ať Vám to dobře dopadne, protože tohle je opravdu za čarou, aby tloukl podvozek jak žebřiňák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 10 měsíců později...

Tak mám najeto 18tis a před nedávnem se mi začalo projevovat klepání odzadu - zřejmě hydrolůžka.

Akorát že to moje je z 08/2017, což jsem předpokládal, že už bude vyřešený. 

 

Nevíte někdo, jestli je možné že mám v autě ještě ty původní vadné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím, je tu niekto, kto má superb novší rok výroby 2018/2019 a má problémy s klepaním podvozku, resp. nemá problém? Plánujeme kúpu, no po tom, čo som si prečítal na rôznych fórach, mám vážne obavy. No zväčša sa príspevky týkali áut vyrobených v roku 2016. Rád by som zistil, či to pretrváva, alebo chybu už odstránili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahojte,

Kupil som Supa 2/2016. Uz pred kupou som bol stotozneny s tym, ze bude treba vymenit hydrolozka. Hydrolozka som vymenil ale klepe to stale. Prejavi sa to pri mensich rychlostiach cca do 70kmh a na vlnach pripadne priecnych nerovnostiach za sebou akoby sa koleso rozvibrovalo a potom to klepe. Je to strasne neprijemne a sere ma to a uz sa na to zacinam sustredit ked idem na nejake nerovnosti. Som myslel, ze to po vymene bude ok. Neviete niekto poradit co tam moze byt este na vymenu, opravu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...