Přejít na obsah

Zvuk vody po startu


Doporučené příspěvky

Zdravím majitele s 1.4 tsi. Měl bych na vás dotaz, zda jste se někdo nesetkal s tím, že bezprostredne po startu je slyšet jakoby od palubky, resp. od motoru zvuk tekoucí vody. Jakoby zašplouchání - viz. priloha. Po startu uz to slyset neni. Auto vsude suchy, jezdí jak ma, chladici kapalina nemizi.

Popisovaný zvuk se objevuje u S3. Vím, že to není úplně totožný motor jako v O3, ale až na odpojování válců to myslím bude konstrukčně hodně shodné, včetně příslušenství.

Jestli se s tím někdo setkal, tak díky za info, nebo za tip, co by to mohlo být.

Voda.mp3

Editováno: , autor: Martin Bednář
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

psal jsem o tom tady:http://forum.skodahome.cz/topic/131203-studený-start-14-tsi-g-tec/#entry2034725
Nevím, čím to tenkrát bylo, podezírám tehdy čerstvě vyměněný olej v motoru (vlastní iniciativa), značkový (!) servis mi tam dal omylem long life místo 5W40. Časem to vymizelo, ale nevím, jestli v souvislosti s vrácením 5W40 v 15tis. (přestal jsem to hlídat), teď už to dlouho nepozoruju (najeto 34tis.).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 rok později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...