Přejít na obsah

Italská STK?


Joppien

Doporučené příspěvky

Hezký večer všem přeji,

 

mám prosím dotaz, je tu někdo, kdo ví, jak se dostat ke datům italských km, kvůli stavu km?

Je tu jedna dovezená Octavia I combi z Itálie a ani Cebia nezná původní stav km.

Je nějaká možnost pomocí VIN zjistit u italských STK stav km? Aby to nebyla stočenka.

Slyšel jsem, že údajně ani origo servis Škoda to nemusí zjistit přes diagnostiku, pokud udělali úplnej výmaz km z paměti.

 

Díky předem za odpověd a přeji hezký víkend.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za link, taky ty stránky neznají skutečný stav km.

 

foxdivemaster: To auto údajně servisku má, je po prvním majiteli, snad nebude zfalšovaná, tak jsem zvědav ;)

Autotracer spadá pod Cebii a jak jsem výše psal, taky neznají skutečný stav km.

V týdnu jsem byl se podívat na jednu jinou Octu, po prvním majiteli z Německa.

Servisku měla dle mě zfalšovanou, neboť prodejce tvrdil, že to měl Polák žijící v Německu.

Když sem viděl typické německé jméno v servisce, která byla italská a historie byla taková, že auto bylo dovezeno z Itálie jako nové do Německa, kde bylo na pár let používané prvním majitelem a pak poslední měsíce jezdilo po Polsku a pak do ČR, už jen tohle mě odradilo od nákupu a taky auto mělo určité závady.

 

Ještě jsem kontaktoval kámošku, která má nejlepšího kámoše Itala a ten mi to bude koumat, tak uvidíme, díky :)

Editováno: , autor: Joppien
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popravdě, už jenom kvůli tomuhle bych se vykašlal na kupování takového auta :D 90% Octavii je stočených a uměle omlazených, natož když je to dovoz a ještě takovej příběh k tomu :D :D :D koukni po něčem z ČR, který má dohledatelný km :) dovoz může být i po 10ti lidech a budou říkat, že to měl jeden člověk .. nikdo to nezjistí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...