Přejít na obsah

Stropní lampička


Danniell

Doporučené příspěvky

Mám problém se stropni lampičkou. Koupil jsem novou stropni lamičku, jelikož ta puvodni byla rozlamana, Nově koupena je puvodem z fabie pry, což by neměl být problém ne? Ale samozdrejmne ze prisla bez pruřinky kter přitlačuje přepínač. Zapříčil jsem tam plastový proužek, že je to pořád v poloze svítí při otevření dveří.

 

Problém je v tom, že se to rozsvící i za dne kdy je světlo, takže odemknu rozsvítí se to, otočím do polohy 1 zhasne to, vytáhnu klíček ze zapalování rozsvítí se to a po zamčení zase zhasne. Chová se tak jako by bal tma, původní lampička za bíleho dnes nesvítila. Vše tedy funguje OK až na to, že se lampička chová jak kdyby byla pořád tma.

 

Víte co by to mohlo být, že se rozvěcí i za dne? Tam je nějaký snímač, který rozpozná že je tma nebo světlo? Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...