Přejít na obsah

Reklamace SIII - uznané a "neuznané"


KarelM

Doporučené příspěvky

To mi připomnělo mojí dovolenou. Auto jim kolega přistavil v pondělí odpoledne a oni na auto do pátku ani nesáhli, takže jsem po dovolené dostal auto v původním stavu jako při předání. Jako kompenzaci nabídli zapůjčení vozu zdarma při náhradním termínu garančních oprav.

Jednalo se o autorizovaný servis v Praze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

takze ja som mal reklamaciu este skor ako som dostal auto :) dnes mi ho mali odovzdat ale este rano volali ze je tam problem ze sa neda zamknut auto. Aj mi to ukazali, na displeji furt pise ze zaradte P na DSGcku, aj ked je paka na P, ale softver/elektronika je asi chybna. Typek v servise tvrdil ze to je volaco s KESSY a DSG, ktovie...

 

Kazdopadne ma to velmi nenahnevalo lebo auto zatial nepotrebujem, dufam ze to rychlo opravia a buduci tyzden mi ho daju. Akurat si budem musiet vsetko poriadne skontrolovat aby tam nebolo nieco dalsie... 

Keby mi to auto odovzdali a prisiel by som nato az doma tak to by bol teda vacsi pruser
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

První dílčí úspěch reklamace, přislíbena výměna světla "pavouk edition" Sice škodovka drží linii, že reklamaci neuznává, nicméně "v rámci zákaznické spokojenosti" světlo vymění. Jak to zdůvodňují, moc neřeším, alespoň nebudu zbytek životnosti auta jezdit s touto výzdobou. Nyní řešíme jen praktické provedení, kde a kdy. S reklamací práce servisu a zadní nápravy (bez DCC) zatím žádný posun.

P1267753.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Technici si toho navymysli, to by si videl sam, kdyz si se v tom pohyboval ;)  viz. obrazek vidis, co je soucasti, kdyz se objednava svetlo, zbytek se doobjednava zvlast ;)

 

Tudiz, ver, ze te chtel nejspise jen uspokojit, samozrejme ve vysledku je hlavni, ze nemas ve svetle pavouka :)

 

co se tyce cen tak jsou nasledujici, uvidim ceny pozic, viz. obr. a jsou s DPH.

poz. 1.:  18 352,-

poz. 3.:    2499,-

poz. 6.:    6500,-

poz. 7.:    3448,-

poz. 8.:    7032,-

 

Suma sumarum - komplet osazeny xenon =  37 831,- vč. DPH

 

     Fajn cena :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...