Přejít na obsah

Onboard kamera - zapojení


amirinda

Doporučené příspěvky

tomu rozumím, já jí měl pouze na jedničkové fábii a když jsem jel roomem s rodinou, tak jeden pražský egoista neudržel své nervy na uzdě a začal na mě na D11 kousek za sjezdem na Nehvizdy opakovaně najíždět, až jsem byl nucen po přejetí odstavného pruhu výrazně zabrzdit, páč už nebylo kam uhýbat, tehdy jsem taktéž litoval, že tu kameru tam nemám. Dnes ji mám proto ve všech třech autech ... bohudík jsem je zatím nepotřeboval "použít" ... ale to je už off topic ... jen že tomu rozumím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Nevím jestli už jste to viděli,objevil jsem na internetu e-shop viva a jejich čínské autodoplňky,kromě jiného mně tam zaujala kamera za necelých 230Kč a poštovné zdarma.Tak jsem si jí nechal poslat,vyzkoušel ji a zdá se,že všechno funguje,jak má.Jen menu a návod je čínsky.Stejnou kameru ale koupíte jinde za víc .

Fotografie0671.jpg

Fotografie0670.jpg

Fotografie0666.jpg

Fotografie0667.jpg

Fotografie0669.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 6 měsíců později...

Je to tady sice víceméně mrtvé, ale kamera ti přeci nemohla odpálit 5A pojistku když sama bere max 1A ne? ?

 

Jinak pokud tedy použiji toto https://www.aliexpress.com/item/1set-30cm-Car-Cigarette-Cigar-Lighter-socket-12V-Extension-standard-Fuse-Tap-Holder-Lead-with-M/32843041966.html tak na jakou pojistku je to nejlepší zapojit (kvůli prostoru) a v jaké orientaci (kabel nahoru nebo dolů)? Kameru zvolím tuto https://www.alza.cz/niceboy-pilot-q1-d5534122.htm#discussionPosts . Pokud to dobře chápu, tak ty pojistky jsou na sobě nezávislé a záleží pouze na té orientaci, aby ta slabší (kamerová) pojistka nebyla až za tou hlavní původní. 5A bude asi stačit ne?

HTB1n1OZf7fb_uJjSsrbq6z6bVXaW.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže tyhle první dvě jsou špatně a poslední dvě ok? A která z toho rozmezí je podle tebe vhodná? Napadlo mě 34 Vyhřívané trysky ostřikovačů nebo 36 Vyhřívání předních sedadel (proč je dvakrát?) To je jaká pojistka? Mini nebo micro?

IMG_0546.JPG.01d3f4b39a34cb687a15732b51e43ad8.JPG

IMG_1350.JPG.9d69c4a749b533ac44962e4c4ec5fc28.JPG

přední kamera pojistka pozice 28.jpg

IMG_1349.JPG.f1b502f298329aa3d852e8360f55cb13.JPG

Editováno: , autor: Znedlob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Delal jsem to o vikendu. Dal jsem to na 26 - vyhrivani prednich sedadel (protoze je nemam). 

Do toho rozbocovace jsem dal 2x 1.5 pojistku. Zapojil jsem to kabelem nahoru, protoze opacne tam neni misto jak to tam narvat. Kabel jsem protahnul tou skvirou, co je vpravo nahore nad pojistkovkou. Musel jsem ten panel trochu povolit, abych protahnul ten rozbocovac. 

Kamera funguje po zapnuti zapalovani. Testovaci jizda neco pres 100km a jediny problem, ze nedrzi prisavka od kamery. Asi to chytnu oboustrannou paskou a bude... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...