Přejít na obsah

posuvné háčiky na nákupné tašky


leks1m

Doporučené příspěvky

Zdravim,

Kupil som si Yeti z bazaru a mam v kufri system na uchytenie nakupnych tasiek - su to horizontalne listy po stranach nad podbehmi, na ktorych by mali byt posuvne haciky. Bohuzial, tie haciky tam uz nemam - myslim, ze by mali byt 4ks. Pytal som sa uz vo viacerych servisoch/eshopoch, ale nevedeli mi to zohnat - ani cislo dielu. Tu na fore som nasiel jeden screenshot, na ktorom tie haciky su -

 

post-99581-0-95899700-1462365648_thumb.p

 

- cislo 13 na obrazku. Vedel by mi niekto povedat cislo dielu pripadne rovno poradit, kde by som to vedel zohnat?

Vdaka.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty čtyři posuvné háčky co mají být na tom "madle" mají obj. číslo 5L0 867 615 B (na obrázku je to díl č.13) ...ale cena cca 160Kč/kus ve škodovce

Ty co sem dal Alma jsou vyklápěcí a jsou zabudované v krytu...ty nejsou posuvné na té liště

 

 

Dakujem majkl.s. Bohuzial to neviem najst na ziadnom eshope s nahradnymi dielmi. Nevies o nejakom e-shope, kde by ich mohli mat? Lebo som uz presiel kopec eshopov, ale nikde som ich nevedel najst - ani v autorizovanom servise Skodovky mi ich nevedeli objednat...

Editováno: , autor: leks1m
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

dakujem velmi pekne, uz som si ich objednal :)

 

Kolik jich potrebujes?Podivam se,myslim ze jsem je sundaval z prvniho yetiho a nepouzil je.to same s tou plastovou mrizkou do kufru.....

 

skoda, ze si nenapisal skor, uz som si objednal 2 kusy z vyssie uvedeneho eshopu... :(

 

Jen na doplnění předpokládám že nemáš v kufru rezervu. Já jsem ji dokupoval, podlaha kufru se zvedla a na milé háčky nic nedám protože nákupní tašky se mi tam nevejdou. Vzdálenost od  zvýšené podlahy po háček je moc malá..........

 

to mi nenapadlo, rezervu mam... zrejme z rovnakeho dovodu ich sundal aj predchadzajuci majitel... no nic, uz su objednane, tak uvidime, prinajhorsom ich dam zase dole... :(

vdaka vsetkym za odpovede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak když máš rezervu tak můžeš odklopit pravou část krytu podlahy, tam vrazit igelitku s nákupem a zavěsit...teda pokud v tom odkládacím prostoru vedle rezervy máš místo. Navíc ty háčky se ještě hodí když je zvedlá ta podlaha tak se dobře zajistí a drží zvednutá :) Háčky se hodí určitě...taky jsem si je dokupoval protože původní majitel si je asi nechal zarámovat nebo co...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...