Přejít na obsah

Vlastní diagnostika, kabely, sw


Tomas427

Doporučené příspěvky

No pravda na ten návod na CD jsem nekoukal...což asy byla chyba, protože jsem měl již staženou a nainstalovanou 18.9 bez loaderu a ktéto jsem to jako první připojil + antivir zapnutý i internet jel... kabel se našel takže jsem byl spokojený že, pak jsem to ještě testoval na CZ 17.1.3 / 18.2 obě bez aplikovaného loaderu, bez internetu, bez antiviru páč jsem si myslel že se ten loader se nakopíruje sám při instalaci hlavního programu... pravdou je že nikdy ale neproběhl žádný UPDATE...njn musím se naučit číst návody před instalací né až po :( ... myslíte že se mohl ten kábl teda nějak zablokovat ???  to Wirer: ano zapalování bylo zapnutý zas takovej blbec nesu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě sem na tom CD našel nějaké staré drivery toš vyskůšam + je tam i MProg3.0 na flashnutí chipu FT232R v kabelu (Ross-Tech direct USB interface)... pokud mi to stále nepujde (ještě skusím kámošovo VW z 2011) tak bych skusil tento flash program... dotaz už to někdo z vás dělal ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže INFO

postup na flash kabelu POMOHL !!! hurrrááá, asy jsem si ho opravdu dojebal tím že jsem nečetl návod a připojil ho k vyšší origo.verzi VCDS... no couž skušenost dobudúcna :)

ještě pak dám vědět jestli jde i ukládat změny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem zjistil že se po tom přeflešování děje občas to že se sice kabel připojí k autu (píše K1+K2+CAN OK) ale v About to píše červeně Not Licensed a když chci něco nastavit a dám DO IT tak vyběhne hláška: Only in licensed Interface

Musím tedy kabel odpojit i několikrát a pak to již jede...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdravím a prosím znalé o pomoc. Koupil jsem v květnu kabel VAG COM 17.1.3 VAGCOM 18.2.0 VCDS HEX CAN USB Interface. K vyzkoušení jsem přistoupil teprve nyní. Mám krátkou  Fabii Style 1.2 TSI 81 kW výroby 3/2017. Po zapnutí mi na PC po spuštění testu naskočila následující hláška, kde se píše, že nebylo nalezeno "rozhraní". Viz příloha.

Port status   OK
USB Library Version  03.02.07
USB Driver Version   02.10.00
Interface   Not found

Nevím, kde by mohla být chyba, ale začínám mít podezření, že je tato verze kabelu pro mou Fabii  nevhodná a potřeboval bych vyšší verzi. Budu rád, když mi k tomu někdo, kdo se v tom vyzná, napíše, kde by mohla být chyba. Pokud by má domněnka byla správná, prosil bych o návrh, kterou verzi kabelu bych měl shánět a tento by mi byl k ničemu a musel bych se znovu podívat po Aliexpresu .... Dík předem za návrhy a rady.

rudasn

IMG_20190824_123831.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@rudasn ještě mi tak napadlo, nepoužívíš náhodou win 10 ? někdy mají tyhle čínské klony na těchto win 10 problémy, někomu to na nich jede a někomu prostě ne a nikdo neví proč..stabilně to jede např. na win 7.

Někteří prodejci to uvádí i v niformacích o kabelu :

 

1.jpg

Editováno: , autor: ski1961
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...