Přejít na obsah

Vlastní diagnostika, kabely, sw


Tomas427

Doporučené příspěvky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@tmz

hmm, bohužel máš na ten kabel ten nejhorší windows, je to na tomhle systému loterie..někteří uživatelé na tom jedou úplně v pohodě, ale některým to zlobí..

 

jinak na tvůj rok výroby bez problémů..

Editováno: , autor: ski1961
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, ski1961 napsal:

@tmz

hmm, bohužel máš na ten kabel ten nejhorší windows, je to na tomhle systému loterie..někteří uživatelé na tom jedou úplně v pohodě, ale některým to zlobí..

 

jinak na tvůj rok výroby bez problémů..

Prodejce tvrdí ,že i pro win 10 to pojede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, wirer napsal:

Hladaj cim novsi, 17.8.0 - 17.8.1

no co jsem se díval na 17.8.1 tak bylo uvedeno také 2017.8 ... takže asi mám chvíli vydržet až bude 18.0 co? Co se týká W10, co tam je za problém? 32 nebo 64 Bitová verze nebo co konkrétně? Dcera má malý netbook, kde se nedávno dělal update na w10, mám tam starý VAG na KKL kabel a ten funguje, šlapal by na tom i VCDS?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@tmz

jasně..to je přesně ten případ, že jemu to fungovat může, takže to tvrdí..já znám uživatele, kterým to na W10 nejede..navíc ten kabel je stejná čína, akorát si prodejce z aukra přihodil marži 200% :-)  nechci tě strašit, ale může se stát, že ti to nemusí fungovat, takže aby jsi s tím počítal..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@tmz  jinak, jestli si dopisuješ s tím prodejcem z aukra, tak bych se ho zeptal, jak to myslí s tou češtinou..on uvádí, že se jedná o českou verzi 17.8..osobně nevím o tom, že by čínská 17.8 uměla česky..na tom cd se softem jsou totiž verze 17.8-English a 17.1.3-česky..takže jestli je to takhle, tak klame s tou češtinou..zkus se ho zeptat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatial som mal tu cest tusim 09.2017 a funkcne. Ja som presiel na origo 17.8.0, nedavno update na 17.8.1. 

Win 10 bez problemov, 32bit verzia na netbooku a 64bit na notebooku. Ci uz stara 12.12, novsie 15.7.3, 17.1.3, 17.8.0, vsetko cina z aliexpress.  Vynechaval som tusim 16.8.0. 

Stale plati, cim novsie auto, tym je nutny novsi kabel. Moju 04.2016 F3 som si vystacil aj s 15.7.3, aj ked chybalo dost popisiek. Dokonca dlhe kodovanie niektore veci zobrala aj 12.12, len popisky ziadne, adaptacie nenacitalo

 

CZ verziu neviem ci nemaju na svedomi chalani z pc-autodiagnostika, aspon som nieco niekde cital. Ale ruku do ohna za to nedam. Osobne mam radsej EN verziu, i ked vdaka origo mozem vyuzivat CZ

Editováno: , autor: wirer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, ski1961 napsal:

@tmz  jinak, jestli si dopisuješ s tím prodejcem z aukra, tak bych se ho zeptal, jak to myslí s tou češtinou..on uvádí, že se jedná o českou verzi 17.8..osobně nevím o tom, že by čínská 17.8 uměla česky..na tom cd se softem jsou totiž verze 17.8-English a 17.1.3-česky..takže jestli je to takhle, tak klame s tou češtinou..zkus se ho zeptat..

Ano, na to jsem se chtěl taky zeptat jak je to s tou verzí zdali je to pravda  

Snad proFIII 2018/08 by stačila i ta verze 17.1.3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, ski1961 napsal:

@TOMUS no, kdo by chtěl origo, tak si ho může koupit i u nás, proč zrovna v Polsku ? a my amateři, kteří to používáme jen párkrát ? vyhozené peníze..já mám z číny za 500,- a úplně v pohodě na moje použití :-)

 

http://www.pc-autodiagnostika.cz/autodiagnostika-vag

Přesně tak i toto si já myslím, taky bych to měl na amatérské domácí použití

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 minut temu, ski1961 napisał:

@TOMUS no, kdo by chtěl origo, tak si ho může koupit i u nás, proč zrovna v Polsku ? a my amateři, kteří to používáme jen párkrát ? vyhozené peníze..já mám z číny za 500,- a úplně v pohodě na moje použití :-)

 

http://www.pc-autodiagnostika.cz/autodiagnostika-vag

 

Nemusis kupovat v polsku. Dal jsem jenom priklad :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...