Přejít na obsah

Vlastní diagnostika, kabely, sw


Tomas427

Doporučené příspěvky

@ronali není celkem o čem přemýšlet, prostě vezmi ten poslední kabel, který se ted na Ali prodává, ta verze 17.8, která obsahuje i verzi 17.1.3 za těch 24 usd, která umí češky, což je plus..já mám auto 11/2015 a mám starší verzi 16.8, protože jsem ji kupoval v době, kdy to byla poslední verze. Vždycky se vyplatí koupit tu poslední verzi, protože ta úspora cca 5 dolarů je malá. Pokud platí popisky u těch kabelů, tak čistě teoreticky by ti stačila na tvé auto i verze 15.7.1, která by měla zvládat auta do 9/2015, ale jak říkám, těch 5 usd úspory je dost malé a vždy je lepší mít tu poslední verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

China klon za pár kaček, už jsem s ním udělal:

Vypnutí S/S, aktivace HHC, nějaký blbůstky se stěračema, LED RZ, pohasnutí LED RZ po otevření kufru, Stagging, Corner light. A další detaily jsou v plánu.

Při autoscanu mi hlásí toto:

5a5cff893925f_Beznzvu.thumb.jpg.b85758796da32fa5cf3eb7e76e0d9296.jpg

 Jak moc vadí absence těch rod souborů a k čemu vlastně jsou? Přijde mi, že mi jich tam chybí nějak moc:huh:.

Editováno: , autor: Galaxy64
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@VojtaCZ hele, tohle ti nikdo neřekne. vyzkoušej a uvidíš, tím nic nezkazíš..dle popisu by měl být ten kabel 15.7 na auto do 8/2015, ale to automaticky neznamená, že tím nepůjde kodovat auto novější..něco s tím normálně nakoduješ ( sám jsi už nakodoval corner ) a něco už jít nemusí, ale co, to ti nikdo neřekne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
V 15. 1. 2018 na 20:24, Galaxy64 napsal:

China klon za pár kaček, už jsem s ním udělal:

Vypnutí S/S, aktivace HHC, nějaký blbůstky se stěračema, LED RZ, pohasnutí LED RZ po otevření kufru, Stagging, Corner light. A další detaily jsou v plánu.

Při autoscanu mi hlásí toto:

5a5cff893925f_Beznzvu.thumb.jpg.b85758796da32fa5cf3eb7e76e0d9296.jpg

 Jak moc vadí absence těch rod souborů a k čemu vlastně jsou? Přijde mi, že mi jich tam chybí nějak moc:huh:.

už si něco zjistil? mám stejný problém a nikde nic jsem nezjistil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Galaxy64 to, že nikdo neodpověděl bude zřejmě tím, že to nikdo neví..klonem určitě neopovrhujeme, máme je doma většina z nás taky, ale tyhle problémy s rod soubory vidím poprvé..možná chyba kabelů ? osobně nevím..u těhle čínskejch klonů hrozí vždy, že něco fungovat nemusí a s tím to taky kupujeme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Být číňanem,tak se ti vysměju.Kupuješ klon za desetinu ceny originálu tak co by jsi chtěl??

Buď rád že nedopadneš jako už spousta lidí co na Bazoši prodávali čínské kopie diagnostiky.Pár jich už bylo na Policii a měli problémy.

Jasně,tohle se Tě netýká,máš to pro svoje potřeby,ale jak píšu,je to prostě klon,neřeší aktualizace atd.prostě koupíš danou verzi a basta fidli.Dnes už je verze 18.2 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vykašlú sa na teba ja viem na Ali sa dajú najsť aj CZ verzie a ak si uložíš záložku tak na druhý deň už nefunguje, proste aj tam proti tomu bojujú.

 

Mám orig a paráda, aktualizácie aj wirer má z môjho zdroja a spokojnosť. :)

 

 

Ešte jedna sranda nieje kabel ako kabel hoc čínsky, a " rod " sú súbory ktoré ti chýbajú alebo tá verzia kábla to proste nespracuje.

 

Editováno: , autor: Eric_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tvl..to by mě mohl ten origo milovat za ty prachy..dát 6.500,- za 3 VIN..to máme ted doma 3 auta..a když si koupíme nové, tak to můžeme vyhodit ?

 

@Galaxy64 koukám dle screenu, že máš kabel 17.8.0..na tom cd je jenom tahle aglická verze ? všiml jsem si na ali, že k verzi 17.8.0. je na cd i verze 17.1.3 v češtině..

Editováno: , autor: ski1961
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem, ci by som pri cine riskoval nainstalovat inu verziu, ako urcenu pre dany kabel. Aj ked cinan pise, ze na CD je 17.1.3...stale ked som riesil cjnu, snazil som sa zohnat cim novsi, a instalovat iba verziu urcenu k danemu HW. A ano, tiez som 2 vyhodil len tak. Aj to ma viedlo k tomu, aby som kupil original. A nemam problem ani s novymi autami ak sa niekto ozve... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravím znalce diagnostiky,

cituji ze stránek autodiagnostiky : "Vývoj elektroniky vozidel jde nezadržitelně kupředu a stranou nezůstavá ani způsob komunikace jednotky s diagnostickým testerem. Výrobce koncernových vozidel zavedl v roce 2017 novou adresaci řídících jednotek, kterou již starý typ propojovacího kabelu HEX-CAN nebude z důvodu kapacity procesoru podporovat."

 

Nevíte někdo, jak to s tím koncernem vlastně je ? Ten kabel HEX-V2 už musí být u aut roku výroby 2017 nebo už z modelovým rokem 2017, tedy už prakticky  s auty vyrobené v druhé polovině roku 2016 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...