Přejít na obsah

Vlastní diagnostika, kabely, sw


Tomas427

Doporučené příspěvky

no tak snad bude všechno fungovat jak má, respektive máš to  nějakýho ověřenýho zdroje, protože v CZ toho moc nebylo, nějak si vzpomínám že kolega v práci taky koupil něco v češtině na nějakým inzertním serveru, už přesně nevim verzi, jen na kabelu místo fake nálepky RossTech atd byl nějakej žlutej label jako že HIGH QUALITY atd a kabelem si nějak bricknul BCM u Octavie, že se musela měnit....ale to samozřejmě ti může udělaj jakeoli klon....co mám origo už to nesleduju...tak ať ti slouží

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originál je vždy originál, proste sa nemusíš báť že klon ako sa dostane na internet že ti odíde a financie sú fuč.

Ako som písal vyššie mám kontakt na predajcu originál VCDS :

Cena za Standart je 7000 Kč a za Max. 8200Kč rýchle dodanie licencia + update, u klonu nič také nehrozí.

Editováno: , autor: Eric_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak....z kraje když jsem měl kabel na mazání chyb a drobný nastavení mi to přišlo dostačující respektive jsme nechtěl dávat nějaký extra sumy, ale pak když už člověk mění kódování a pouští se dál a dál tak že je klon dost riziko. Divim se, že neudělají nějakou licenci mini nebo tak něco, kde by šlo jen dělat třeba základní nastavení, readiness a mazání chyb + třeba základní adaptace a třeba jen pro konkrétní modely (prostě míň labelů ad) spoustě lidí by to stačilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ľudia ak tu je niekto vôbec ochotný odpísať :D mám kábel s VCDS 15.7.0. Ak stiahnem 16.8.0 môže mi to niečo spraviť s tým káblom? Je to len klon a mám ho požičaný, nerád by som, keby po vrátení majiteľovi nefungoval. Problém je ten, že na mojom notebooku mi ten program 15.7.0 jednoducho nespustí. Kliknem na ikonu a nič. Nemám žiadny antivirus, ani firewall ani nič podobné (aj Defender je vypnutý). Proste to nejde. Tak by som chcel stiahnuť novší program len aby sa potom niečo nestalo káblu. Dopočul som sa niečo také, že by sa nemal updatovať FW v kábli pokiaľ je to klon. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

novejsi program kabel s nejvetsi pravdepodobnosti zablokuje. Klon funguje vzdy jen s urcitou verzi SW. Jestli ti nefunguje, spatne jsi nainstaloval. Doporucil bych odinstalovat a nainstalovat znova a instalovat primo do C:/, zadna jina slozka, podslozka, apod. Vypnuty FW, vypnuty antivir, vypnuty internet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všetko toto som spravil a preinštaloval som ho už niekoľko krát, reštartoval PC, nie vypnutý ale žiadny antivirus nemám, vypnutý firewall, vypnuty internet. Inštalácia prebehne v poriadku no potom keď kliknem na ikonu, nič sa nedeje. Rovnaký postup som robil na kamošovom notebooku a tam ide všetko ako má. Ja mám v notebooku dva oddelené disky (nie oddiely ale dva samostatné kusy HW) na jednom mám Windows 7 a na druhom 10 a na oboch rovnaký problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani Windows Defender ani nič, čo by ho mohlo blokovať. 

  • Inštalujem softvér dodaný ku káblu - VCDS 15.7.0
  • Nemám Windows Defender ani žiadny iný antivírus
  • Nemám zapnutý firewall
  • Mám vypnutý internet (pri inštalácii aj pri "spustení" programu)
  • Inštalujem do priečinku C:\Ross-Tech
  • Na požičanom notebooku funguje bezproblémovo - Windows 7 Ultimate 64-bit
  • Na mojom vôbec, 2 samostatné disky, 2 samostatné Windows inštalácie - Windows 7 Ultimate 64-bit a Windows 10 Pro 64-bit (obe legálne verzie)
  • Skúšal som inštalovať 32 aj 64-bitovú verziu
  • Inštaloval som klasicky aj ako admin
  • Po všetkom tomto, kliknem na ikonu VCDS na ploche a nič sa nedeje. Disk dokonca ani len nie je zaťažený, čiže to vyzerá ako keby sa ani len nesnažil
  • Skúšal som s káblom aj bez kábla (áno pripájal som ho pred "spustením" programu)
  • Niekoľko krát som reštartoval PC, asi 8-9x som už preinštaloval VCDS a skúšal som rovnakú verziu aj stiahnúť z internetu, žiadny rozdiel
  • Od verzie 15.7.1 vyššie idú všetky bezproblémovo, bohužial kábel nemám novší. (Update nejde, je to klon)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni co má kamrád za Javu. Myslím, že program vyžaduje Javu a třeba frčí jen s určitou verzí :) Popřípadě zkus zjistit na čem běží program a co potřebuje k běhu :) Možná vyžaduje starší javu, možná jinou verzi net.frameworku a proto Ti to nejde.

 

Nejlepší nápad měl, ale cz pida

 

Ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...