Přejít na obsah

Alu kola


foromen

Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...

Tohle je docela zajímavý téma - ty šrouby.

Táta na F I byl v pneuservisu a tam mu při přezutí hned řekli,že má šrouby na plecháče a na hliníky musí mít jiný kónus a i délku ! (auto mělo z továrny plechy).

No já to u své F II neřeším,mám hliníky z továrny a na zimu mi to u plechů nevadí,ať si kónus poradí a délka asi taky OK (nikde to v bubnu nic nevymlelo). Doplním,že i plechový ráfky jsou origo Škoda :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Menil som pred tyzdnom z origo plechov na Antares, sroby som pouzil tie iste + sadu poistnych. Inak zaujimava otazka, pozrel som do etky a tam je cislo srobu 8D0 601 139 D (M14 x 1,5 x 27), rovnako pri alu aj pri hlinikovom, takze myslim ze menit nic netreba

Co ma dojalo je cena za plastove krytky na tie sroby, 80 centov/kus :wacko: nema niekto lepsi navrh? lebo tolko vyhodit za kusok plastu sa mi zrovna nechce...

2 Jay Kay, vravis ze chces davat pravdepodobne Atrie a tie sa myslim vyrabaju iba v rozmere 16"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...