Přejít na obsah

Alu kola


foromen

Doporučené příspěvky

Já mám modrou oceán a pujdu kazdopadne do cervene tady mrkni na to jak to vypada s modrou barvou, je to sice na felicii ale jde to pekne videt http://muj.edisk.cz/soubor/stahni/73061/fo...g_177.31kB.html

hm co to je za divny gumy na tom? to jsou 13´´ alu, a 175/65/13 gumy? ty vado, o proti tem alu ,se zdaj bejt ooobrovsky.,

ja sem uchyl na modrou ,tka sme sel do modry., cervena je dost proflakla, tak sme badal nad zlutou, protoze sehnat modrej sprej na brzdice, byl kapku problem. -_-

Editováno: , autor: Blacky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A do jaký jdeš barvy?

Mě se hrozně líběj ty 17" co dávaj na Scouta. Když ale 17", tak bych šel do těch co jsou na OIIRS :t ( když ale vezmu jak se člověk bojí už o ty 16" - každej obrubník je velký nepřítel a běda když je ulice ucpaná a člověk na něj musí najet :( )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A do jaký jdeš barvy?

Mě se hrozně líběj ty 17" co dávaj na Scouta. Když ale 17", tak bych šel do těch co jsou na OIIRS :t ( když ale vezmu jak se člověk bojí už o ty 16" - každej obrubník je velký nepřítel a běda když je ulice ucpaná a člověk na něj musí najet :( )

Budu to dělat červenou, žlutá by hodně křičela a modrá se mi v téhle kombinaci nelíbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A do jaký jdeš barvy?

Mě se hrozně líběj ty 17" co dávaj na Scouta. Když ale 17", tak bych šel do těch co jsou na OIIRS :t ( když ale vezmu jak se člověk bojí už o ty 16" - každej obrubník je velký nepřítel a běda když je ulice ucpaná a člověk na něj musí najet :( )

Budu to dělat červenou, žlutá by hodně křičela a modrá se mi v téhle kombinaci nelíbí.

krasny kola,., i cena je prima. cervena na brzdice taky prima. myslim, ze je hezci, kdyz to ladi s autem, ale to je jen muj pocit. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co myslíte pasovaly by na roomstra kola 7x16" ET 35 ? s gumama 205/45

noo das je tam, s tvoji 1,6 to i rozjedes, ale bude to kostitras. na to se priprav. :p mam takovy na OII 1,9 TDI pro rumika mi prijdou tak na hrane.

Editováno: , autor: Blacky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš přesně ten rozměr co jsem napsal? Jde o to, jestli nebudou moc velké, protože original 16 jsou 6,5J a ET43

A ty co jsem napsal by byly asi o nejakych 14mm vic vystrceny, aby to neskrtalo o lemy

A navic roomster sport ma taky 16" kola ne? Takze to nebude az tak hrozne

Editováno: , autor: Jered
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krasny kola,., i cena je prima. cervena na brzdice taky prima. myslim, ze je hezci, kdyz to ladi s autem, ale to je jen muj pocit. lol

Taky se mi líbily, jsem zvědavej, jak budou vypadat na autě.

K té barvě, mám stejej názor, aby se barvy moc netloukly.

Editováno: , autor: foromen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš přesně ten rozměr co jsem napsal? Jde o to, jestli nebudou moc velké, protože original 16 jsou 6,5J a ET43

A ty co jsem napsal by byly asi o nejakych 14mm vic vystrceny, aby to neskrtalo o lemy

A navic roomster sport ma taky 16" kola ne? Takze to nebude az tak hrozne

mam to na OII a tam se v poho vejdou i 225, takze to vystrceny neni. na rumikovi nevim, ale protoze jsou to jen 45, tak skrtat nebudou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak nahod fotecku jak vypadají na autí, kola jsou pekny, ale bal bych se toho, ze tento styl to kolo jeste opticky zmensuje :feve:

Tak pánové, mám objednáno, nakonec jsem zustal na 15´.

cena za kus po slevě': 2.230,-Kč.

ALUTEC NITRO, 6,5J x 15´, 5x100 ET 38

Barva na brzdiče je taky objednaná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš přesně ten rozměr co jsem napsal? Jde o to, jestli nebudou moc velké, protože original 16 jsou 6,5J a ET43

A ty co jsem napsal by byly asi o nejakych 14mm vic vystrceny, aby to neskrtalo o lemy

A navic roomster sport ma taky 16" kola ne? Takze to nebude az tak hrozne

mam to na OII a tam se v poho vejdou i 225, takze to vystrceny neni. na rumikovi nevim, ale protoze jsou to jen 45, tak skrtat nebudou.

A mas tam i to ET 35? Zkus to vyzkouset na roomikovi co to bude delat :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš přesně ten rozměr co jsem napsal? Jde o to, jestli nebudou moc velké, protože original 16 jsou 6,5J a ET43

A ty co jsem napsal by byly asi o nejakych 14mm vic vystrceny, aby to neskrtalo o lemy

A navic roomster sport ma taky 16" kola ne? Takze to nebude az tak hrozne

mam to na OII a tam se v poho vejdou i 225, takze to vystrceny neni. na rumikovi nevim, ale protoze jsou to jen 45, tak skrtat nebudou.

A mas tam i to ET 35? Zkus to vyzkouset na roomikovi co to bude delat :palec2:

hm ot ted z hlavy nevim, kouknu vecer jedu s ni na jednu diskoteku. zkouset to ale nebudu sorry,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam takovy dotaz. Vy co mate 16" kola Atria, kolik mista je jeste k lemum blatniku. Chci si totiz koupit 16" 7J ET 35 ale byly by asi o 12mm vic vystrcene nez originaly. Nebude to vadit lemum? Diky

Gumy zustanou originalni 205/45

tvoje ET35 + šířka disku 7palců....to je jen jak pišeš 12mm směrem ven, myslím si že to bude v poho....vím o čem mluvím(je to tak trochu moje práce)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...