Přejít na obsah

Zavírací přihrádka na loketní opěrce - Nejde zavřít, otevírá se


Dogline..

Doporučené příspěvky

Zdravým vás, vedle ruční brzdy na loketní opěrce je taková malá zavírací přihrádka,

Když jsem vydával vnitřek loketky kvůli narovnání krytu ruční brzdy tak ta přihrádka byla zavřena a kruplo v ní a teď nedrží položí a je stále otevřená, zavřít nejde je tam pružinka.

Nemáte nějaké řady nebo tipy jak to opravit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.

Nevím jestli napsat jsem nebo do již existujícího tématu, ale já to nechtěl celý rozebírat, tak jsem tam vyvrtal díru a vrazil malý zámeček. Je to zamykatelný a práce na 20 minut. Trocha měření a je to. Foto nahodím zítra, do garáže nepoběžím)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jako za mě palec nahoru. Perfekt vymyšleno :kol-47:

Tohle si nech kámo patentovat na zdejším fóru, mě se to moc líbí. Žádný bastl a ještě je to uzamykatelná přihrádka. Další výhoda je cena opravy, nemusí se to rozebírat a vypadá to i pěkně :kol-47:

Hoď to i do tohoto vlákna: http://forum.skodahome.cz/topic/110144-popeln%C3%ADk-v-loketn%C3%AD-op%C4%9Brce/?hl=%2Bpopelnik+%2Bnejde+%2Bzav%C5%99%C3%ADt ,

vsadím se o co chceš, že si to podle Tvého vzoru udělá více lidí

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...