Přejít na obsah

jak dlouho vydrží baterie v dálkovém ovladači


dada77

Doporučené příspěvky

Reklamace / Projev závady: Nefunkční dálkové ovládání

                                             Zpráva na displeji panelu přístrojů – baterie v klíčku příliš slabá

                                             Nefunkční KESSY

Příčina závady: Klíčky

Řešení servisu / Opatření / Oprava: Continental: Od 12.KT postupné nasazení nových generačních stavů klíčků S17

                                                         Hella: Nasazení nového generačního stavu S35, termín bude upřesněn (odhad – měsíc)

 

toto je uryvok z technickej servisnej konferencie 4/2016

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fabie combi koupená jako nová v září 2002 má v klíči dodnes první baterku. Při prodeji tohoto auta před měsícem jsem poprvé vyzkoušel za těch 14 let i druhý ( náhradní ) klíč, který celou dobu ležel v šuplíku, a taky otevřel a i zavřel centrál zcela bez problému.

Nechápu jak baterka může vydržet tak dlouho dobu, když jsem auto otevíral ( zavíral ) pouze přes dálku. Ale je to tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže jak píše junior o pár příspěvků výše on má dálkové pouze na otevírání auta. U nových Fabií je to ale jiné proto baterka v klíčku tolik nevydrží.Navíc toto se mi taky stalo asi po necelém půl roce používání a dostal jsem nové klíčky. Od té doby zatím pokoj.

 

Kybernetik .- no, můžeš hlášku o slabé baterii ignorovat, ale pak se ti může stát, že budeš někde dál a auto nenastartuješ. Spíše bych to nechal zkontrolovat v servisu. Pokud by zjistili, že baterka je dobrá, řešili by to tak jak je popsáno o pár příspěvků výše.

Editováno: , autor: Hkubes
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kybernetik .- no, můžeš hlášku o slabé baterii ignorovat, ale pak se ti může stát, že budeš někde dál a auto nenastartuješ. Spíše bych to nechal zkontrolovat v servisu. Pokud by zjistili, že baterka je dobrá, řešili by to tak jak je popsáno o pár příspěvků výše.

 

Myslim, ze aj ked sa bateria uplne vybije tak nastartovat sa da stlacenim tlacidla samotnym klucom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kybernetik .- no, můžeš hlášku o slabé baterii ignorovat, ale pak se ti může stát, že budeš někde dál a auto nenastartuješ. Spíše bych to nechal zkontrolovat v servisu. Pokud by zjistili, že baterka je dobrá, řešili by to tak jak je popsáno o pár příspěvků výše.

 

Myslím, že pro případ slabé baterie je v návodu napsáno, že máš klíčkem zmáčknout tlačítko startování a auto by mělo nastartovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Jsem na tom stejně - už od začátku týdne mi hlásí "Vyměňte baterii v klíčku". Auto mám myslím 15 měsíců. Ještě jsem se ale nedostal na výměnu. Buď zajedu do servisu, nebo budu měnit sám.

K synchronizaci: přečti si téma u OIII: http://forum.skodahome.cz/topic/125227-kessy-bezklíčkové-odemykání-zamykání-a-startování-vozu/?page=8

Někdo synchronizoval, jiný ne.

 

Zajímavé jsou postřehy o tom, že klíček se prý vybíjí rychleji, pokud je auto často odemčené. On pak stále hledá auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...