Přejít na obsah

jak dlouho vydrží baterie v dálkovém ovladači


dada77

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
před 22 hodinami, Helmic-Svk napsal:

2025 - 20mm priemer a 2,5mm výška,  teda 2032 - 3,2mm výška,  takže žiadne "... o 2mm hrubší " :D:D sorry za OT. 

U mňa teda zatiaľ bez hlášky a to taktiež zamykam aj 3x ked odchadzam od auta :) ale preistotu si pribalim náhradnú batériu do peňaženky, keď to tu tak čítam ;)

Hlavne si ji nedavej k mincim jako ja :) vybije se ti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Friday, December 16, 2016 at 23:01, Helmic-Svk napsal:

2025 - 20mm priemer a 2,5mm výška,  teda 2032 - 3,2mm výška,  takže žiadne "... o 2mm hrubší " :D:D sorry za OT. 

U mňa teda zatiaľ bez hlášky a to taktiež zamykam aj 3x ked odchadzam od auta :) ale preistotu si pribalim náhradnú batériu do peňaženky, keď to tu tak čítam ;)

posuvku sem neměl po ruce ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Nechci zakládat nové téma, tak to napíšu sem. Při výměně baterie jsem zkoušel i náhradní klíč a všiml jsem si, že klíč který používám je na tlačítkách výrazně vypouklý oproti rezervnímu. Přes plast je vidět zřetelně kontura vnitřního modulu s tlačítky. Auto mám 15 měsíců a klíč nosím v kapse, kessy nemám takže otevírám tlačítky, trochu mě překvapila takto výrazná změna. Jak jste na tom ostatní?

WP_20170204_11_53_35_Rich.jpg

WP_20170204_11_54_07_Rich.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravim, pridam zkusenost s jednou sluzebni Fabii III. Stari 2.5 roku, nahradni klicek porad zamceny a nepouzivany ve skrince na firme. Minuly tyden jsem potreboval otevrit toto auto a kolega nebyl k zastizeni. Tak jsem vzal tento nahradni klic a odemcel. Ale to bylo vse, zamknout uz neslo. Pomohla az vymena baterie. Takze asi tolik ke kvalite tech baterii. Kdo vi kde je ve Skode kupuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tiez pridam svoj postreh.

 asi pred tyzdnom mi ukazovalo v "stave vozidla" aby som vymenil bateriu. Tak som rozobral kluc zobral staru baterku a isiel kupit presne taku istu do nay (inak 0,99 Eur) ze ju vymenim. Ale nedalo mi ta a dal som spat povodnu baterku a uz mi to nevypisuje. Neviem ci sa nejakym zazrakom dobila ale zatial je vsetko v pohode. Tak nosim novu baterku v penazenke a cakam kedy si neotvorim auto :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano pravidelně, nejprve jednou asi 3 týdny před tím a potom během těch 14 dní hláška skoro při každém startu. Zajímavé je to, že jsem zkoušel dosah klíče a ten zůstal nezměněný a auto v pohodě odemykalo a zamykalo i na dálku, ale ve voze hlásil, že klíč nenalezen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Tak po půl roce trochu oživím tohle téma :-)

V tématu se většinou řeší, že se někomu často zobrazuje hláška o výměně baterie..no já měl dneska ráno zcela opačnou zkušenost...dneska ráno poprvé dálkové ovládání KO, ale bez předešlého varování !!  Na FB jsem četl, že tam jeden uživatel měl tento problém, že auto neotevřel, protože klekla baterie bez varování. Tak jsem od té doby jezdil s náhradní v peněžence a jako bych to dneska přivolal, stejné se stalo i mně.

 

Akorát ve špatnou dobu, když člověk ráno nejvíce pospíchal, venku zima, fujavice, ruce zmrzlé a ted do toho měnit baterku, bylo to fakt příjemný..no po výměně okamžitě všechno funkční a zase jsem jel..

Za měsíc pojedu na servisní kontrolu, tak se jim o tom asi zmíním, zdali je to normální takto bez výstrahy, ale předpokládám, že mi stejně k tomu nic neřeknou..Takže další náhradní baterka v peněžence to jistí :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podobná zkušenost,

přijel sem na servisku a technik nemohl odemkout auto musel jit vyměnit baterku v klíči aby se dostal dovnitř, koukal jsem na něho přes sklo ze servisu co to tam vlastně pořád zkouší, že to auto obchází pořád do kola sklíčem a neleze dovnitř.

Já v pohodě dojel  k němu před servis bez hlášky o slabé baterce v klíčku.

Editováno: , autor: ekr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už mám třetí baterku za víc jak 2 roky, tahle poslední je Kodak, před tím sem tam dával Maxel.

Ve druhém klíči je ještě ta původní ale ten leží v šuplíku a nepáruje se tedy s autem a funguje v poho ze 3 patra bytovky dolů na parkoviště.

Mechanik říkal že po nastartování klíč neustále komunikuje s vozem, tož proto to vybíjení, ještě je možnost tam dát silnější baterku klasická co drží bios v compu, ano vleze se tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

> ski1961 a další

Není to hlášení o nutnosti vyměnit baterii vázáno na Kessy? Já na O3 Kessy měl, a vždy mi nejprve přišla hláška a auto šlo dálkou otevřít. Jinak každá no-name vydržela skoro rok.

 

Aha, jde o F3, ani nevím zda má Kessy. Když tak se omlouvám za mystifikaci.

Editováno: , autor: oct
Edit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...