Přejít na obsah

Tesnenie pod hlavou fabia 1.4 mpi 50kw


Boris9995

Doporučené příspěvky

No ono v dnešní době najít pořádný servis je malinko oříšek, každý má ten svůj, jeden ti řekne jo tam je to super, druhý tam to auto nedávej. Nejlíp si člověk vždycky udělá práci sam, ale já autům nerozumím a nemam kolem sebe někoho v okolí, kdo by jim rozuměl natolik, aby mi tuhle závadu opravil. 

Prostě jsem myslela,že když to dám do autorizaku Skoda, že tam budou lidi co autům rozumí a dělají svoji práci pečlivě a spolehlivé, ale zmýlila jsem se, chybama se člověk, i když ho to někdy stojí dost peněz. Já doufam že budou seriózní a uznají svou chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj, těsnění jsem si u motoru 1.4mpi 50 KW dnes sám, ale bohužel přesah vložky je dle listové měrky pouze 0,05 mm. Nezbývá mi nic jiného, než to dát do servisu, jelikož v domácích podmínkách to již nevyměním. Klasický přiznaky, kdy jsem měl zašpiněnou expanzní nádobu a čidlo hlásilo nízký stav chladící kapaliny.

20170916_155122.jpg

IMG-20170916-WA0006.jpeg

IMG-20170911-WA0002.jpeg

IMG-20170916-WA0010.jpeg

IMG-20170916-WA0008.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...