Přejít na obsah

Sklo pred budíkmi


RaDiS234

Doporučené příspěvky

Ahojte,

 

Prehladal som kompletne každú jednú tému v sekcii Fabia III (Interiér, Exteriér, Elektrika, ...) a nikde som to nenašiel tak zakladám novú. Keďže som veľmi šikovný tak som si dokázal na novom aute hneď prvý deň poškriabať sklo(plast?), ktoré je pred budíkmi. ETKA v PC mi nejakým spôsobom nejde tak som hľadal na online ETKAch a nenašiel som diel, ktorý potrebujem. Vedel by mi niekto povedať, či je možné dať si diel vymeniť, prípadne koľko cca stojí ? Poslednú dobu dáko nemám čas zájsť s tým do Škody a keď som tam bol zabudol som sa na to opýtať. 

 

Aby sme sa vyhli nedorozumeniam prikladám aj obrázok z ETKY:

post-99363-0-33520900-1463729355_thumb.p

 

Veľmi by ste mi pomohli ak by niekto mal o tom informácie.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Taky to řeším, strašně mě to vytáčí... Na jedničkové Fabii bylo sklo skloněné opačně, takže na něho nemohl prach padat, tady je to katastrofa... :( Kdyby se do toho leštění někdo pustil, dejte vědět jak se Vám dařilo, já na to zatím nemám odvahu...

Editováno: , autor: Fido_CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

nevie niekto hodiť fotku napr. z ETKA pre 6V0 919 137 A ? malo by sa jednať o plexi pre panel prístrojov. alebo žeby celý obal? bez koncového A by to malo byť bez chrómových krúžkov...

 

vychádzam na základe TPI electric_2016_i_podzim5...

 

5a6110ff32502_Snmkaobrazovky(401).thumb.png.2cc91ccd62494eebac7d37a82f527bd7.png

 

admina poprosím, nech to nechá tu. viem o téme na hľadanie dielov, ale tu mi to sedí viac

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...