Přejít na obsah

Rozvody


Doporučené příspěvky

  • o 5 let později...

Ahoj, interval je 180tis.

Při výměně rozvodů nech vyměnit i napínák s řetězem.

 

Jinak u rozvodů nejde jen o kilometrový průběh, ale i o stáří.

Rozvody by se měly měnit po 5 letech, když nedojde k průběhu těch 180tis.

Editováno: , autor: Dedek007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Ahoj není tu někdo kdo by byl schopny a ochotny udělat rozvody na 2.0 tfsi i s napinakem a řetězem co je na vackach.U nás není nikdo kdo by byl schopny to udělat.Jsem z jižních čech ale muzu po domluvě i dále.

Už nevím kde bych sehnal někoho šikovného tak píšu sem.

Nejlépe někdo kdo už to dělal a ví co a jak.Díly si můžu sehnat sám ale nebráním se i vaším nabídkám.

Více info na mejlu.

Pokud byste někdo byl ochotný to vyměnit tak pište na Foltyn.Kuba@seznam.cz

Díky Kuba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaudy měl bych pro tebe možná někoho.... můj kamarád co mi servisuje auta z firmy... mě dělal rozvody na mojem RS motor 2.0TSI CCZA a na kamaradovo RS 2.0TFSI BWA taky a on sam ho taky měl.... takže to opravdu umí a je dost šikovnej, hlavně je zaměřenej na škodovky audiny a VW..... Servis má v Roudném u Českých budejovic a je tam po-pá 8:00-16:00 a so- po domluvě... budeš chtít na něj kontakt?? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Ahoj, nechci tu být cejchován a pranýřován, tak nebudu zakládat nové téma a pokusím se svůj dotaz co nejlíp vysvětlit :-)

Koupil Jsem Octavia II RS 2007 BWA, naj. 185XXX s chipem. Dle informací prodejce, rozvody měněný nebyly, takže jsem s tím do teď skoro nejezdil a jsem domluven v jednom autorizáku na výměnu rozvodů (pojedu tam a budu se po cestě modlit :-) ).
A teď dotaz(y): Jak to, že se při výměně hlavních rozvodů, nemění taky rozvody na vačce (řetěz)? Proč to není součástí jedné výměny? A teď to hlavní - jak moc je tato výměna při takovémhle nájezdu nutná? Ergo, ne že bych chtěl šetřit na autě a neměnit je (vím, že to důležitý), ale chtěl bych je měnit až za nějaký čas (až se kasička zase trochu vzpamatuje). Moc nenajezdím (max 5000/rok a to už je fakt strop), takže mi tu spíš jde o to s jakým ohněm si tu hraju - jestli tu je někdo, kdo se na to vykvajzl a přetáhl tento interval u řetězu a v klidu jezdí, nebo naopak.
Hledal jsem k řetězům nějaké info, ale není ho mnoho.

Tak snad jsem to objasnil jasně :-)
Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 rok později...
  • Pawouk změnil název na Rozvody

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...