Přejít na obsah

Demontáž růných plastů, zadního sedáku apod.


Sir_Jarek

Doporučené příspěvky

  • o 9 měsíců později...
  • o 8 měsíců později...

Diky moc, vrhnu se prilezitostne na to. Nebyl by jeste tip jak nedestruktivne sundat plat u zrcatek zevnitr (elektricka, bez packy)? Kdyz ten plast odehnu, tak vevnitr vidim asi nacvakavaci trn. Je to jenom o vypaceni a nemusim se bat zabrat nebo vypacit zastrcenim plastoveho klinu nebo je tam jeste nejaka finta?

 

Edit:

Nasel jsem jak vypada ten plast zezadu. Nevyndava se to tak ze se postupne vyhakavaji klipy/trny z tech zarezu v plastu?

 

Screenshot_2020-12-16-22-47-35-722_com.android.chrome.jpg

Editováno: , autor: franco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak jsem tahal a přetrhl jsem dvě příchytky :-D. Zůstal tam vnitřní trn, který zapadl dovnitř dveří a šel naštěstí dírou po repráku vyndat. Asi už únava materiálu...

 

Jinak postup sundání dveří je vyloupnout krytky šroubů - šlo to krásně hodně malým plochým šroubovákem (jedna za madlem a druhá v kličce otevírání dveří). Vyšroubovat tyhle dva šrouby a pak zespodu dveří otočit hlavou šroubu o těch 90 stupňů a vyzkoušet, kde přesně je pootočení správné na odtrhnutí plastu. A pak už hrubá síla a postupně odtrhávat po obvodu cvočky. Někde jsem si vypomohl plastovým páčidlem, abych nerval tolik za obvod plastu. U vnější hrany dveří tapecírung drží v také drážce. Je třeba vyháknout lanko dveří, vypojit konektory a vysunout plast dveří směrem k pantům.

 

Nové příchytky jsem narychlo sehnal jenom zelené, které jsou pro novější ročníky:

IMG_20201225_144306.thumb.jpg.553372cd448d86a3b2a69058af6ae35b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...