Přejít na obsah

Znacka pneu z vyroby


camarena

Doporučené příspěvky

před 9 hodinami, MilanHos napsal:

Pokud sis toho všiml po delší době co auto stálo a ne bezprostředně po jízdě tak je pravděpodobný že jde jen o propíchnutí když vzduch odešel pomalu a v pohodě ti to v pneuservise zalepí. Já jezdím s lepeným kolem po silným hřebu rok a půl a pohoda. Celkově jsem byl už dvakrát na lepení

Je to tak. Prijel jsem v nedeli vecer a prisel na to vcera vecer. Dneska jsem dal rezervu a zavezl kolo do servisu na opravu. Byl to sroub primo "na komoru"...

WP_20160810_002.jpg

WP_20160810_001.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

No to bych zase tak netvrdil, rozdíl mezi různýma pneu i 15" letníma určitě je. Jezdil jsem jich už několik a hlavně na mokru jsou i dost podstatné rozdíly, to nemluvím o nadměrné hlučnosti některých. Tím nechci říct že Škodovka obouvá něco horšího, ovlivnit to nejde, ale každému to jistě vyhovovat nemusí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 4. 2018 na 22:09, MilanHos napsal:

Jde právě o to, že to jedno je. Žádný aušus by ve výrobě neobouvali. A na 15” letních v podstatě nepoznáš rozdíl mezi Barumkama a nejdražšíma Continental.

 

 

 

 

No ty seš dobrej, nevím kam na ty rady chodíš,co rada to perla... když dokážeš říct tohle,tak už radši nikomu neraď, bude to lepší

Jediný, co by tě možná omlouvalo, je to, že máš málo naježděno. Já jsem kupříkladu jezdil ty tvoje zmiňované Barumky i Continentalky a ten rozdíl je více než znatelný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Mira28 napsal:

 

No ty seš dobrej, nevím kam na ty rady chodíš,co rada to perla... když dokážeš říct tohle,tak už radši nikomu neraď, bude to lepší

Jediný, co by tě možná omlouvalo, je to, že máš málo naježděno. Já jsem kupříkladu jezdil ty tvoje zmiňované Barumky i Continentalky a ten rozdíl je více než znatelný.

Continentalky už dávno nie sú, to čo niekedy. Źijú viac z mena ako kvality. Pozorovateľný  rozdiel medzi nimi a Barumkami skutočne nie je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, ber to tak, ze z vyroby dostanes nejaky prijatelny pomer vykon/cena at uz to bude jakakoli znacka. Kor na Fabku s 15kama. Dostanes homologovane pneu, ktere budou lepsi prumer a ktere budou vhodne pro 90% spotrebitelu v rezimu mesto/okrska/dalnice. Ja mel na na 15kach Nexeny, na 16 Dunlopy. Na 17ky nejcasteji davali Bridgestone. Pokud chces neco jineho, Conti treba, holt budes muset investovat a na svoje naklady si to prezout. Vic se tu asi nedozvis...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se toho ani víc dozvědět nepotřeboval můj první dotaz byl Co je za pneumatiky na 15 Mato.

Ale hloupé názory nebo rady opravdu musím komentovat.

 

Ale dost dohadování a pojďme se věnovat tématu    

značka pneu z výrobyB)

                                                      Všem děkuji za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je diskusní fórum, tady musíš očekávat i různé názory na danné téma. Já jen řekl svůj názor na který ty nemusíš reagovat pokud ti to nesedlo. Osobní napadání je mimo pravidla fóra a dřív nebo později to tu moderátor promaže od těchto osobních výjevů, které zbytečně provokují ke spamu. 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...