Přejít na obsah

Nejdou dobře otevírat dveře


guam

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

mám takový problém. Jdou mi špatně otevírat dveře řidiče, musím za kliku hodně zabrat a dotáhnout ji až prakticky do koncové polohy. Vyvinulo se to postupně během několika měsíců, ale možná to i začalo na podzim po zvednutí na zvedáku v pneuservise, ale to může být jen můj pocit. Co je zajímavé, tak že to hodně zlobí jen za tepla, pokud na auto svítí slunce, je to nejhorší. Za chladného počasí téměř bez problémů, ale ideální ne. Zavírání dveří se zdá být v pořádku, stejné jako u dveří ostatních. Spáry dveří se zdají být všude stejné, jen jsou možná dveře řidiče oproti dveřím spolujezdce maličko více utopené(milimetr) vztažené ke spáře přední/zadní dveře. Auto nebylo bourané.

 

Myslíte, že to bude seřízením dveří nebo problém v zámku, nějaké táhlo ke klice?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem zapomněl, že stejně špatně jdou dveře otevírat i zevnitř, nejen zvenku. Rozdíl je jen v tom, že zevnitř je díky klice větší páka, tak to nepůsobí tolik obtížně. Ale odpor je jasně cítit. Jestli to tedy má vliv na to, čím by to mohlo být.

Editováno: , autor: guam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...