Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Hanys.cz

Chyba Airbagu po demontáži rádia

Doporučené příspěvky

Zdravím,

měl jsem demontovaného Columba na 3 dny, kvůli vyčištění mechaniky. S autem sem normálně jezdil bez rámečku. Ihned začalo hlásit chybu airbagu, ale to jsem si říkal fajn odmontoval jsem to čislo a teď i když jsem ho namontoval zpět to pořád hlásí chybu. Dá se toho nějak zbavit? Nebo jsem něco udělal zle?

Díky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

pokud si něco odpojil a pak zapojil v systému airbagů, je potřeba tu chybu vymazat přes diagnostiku, do té doby nezmizí.

• Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ted mi v autoservise vymazali chybu za 150. Tak aspon ze tak. Auto mam 2 tydny a jen jezdim po servisech a doladuji vse :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Este len vcera som tiez montoval radio namiesto SWINGa...

Tiez mi vypisalo chybu airbagu.

Nastastie som si kupil kabel za 16Eur uz davnejsie a hned som to aj vymazal cez diagnostiku.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tim kabelem sle muzes jen mazat chyby ze. Nic vic neudelas?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud Ti někdo smáznul chybu za 150,- tak Ti to vyšlo levněji než jakýkoliv kabel....pokud pomineš původ kabele je pro většinu lidí určený jen k vymazání chyby a to ve velké většině případů samotný problém neřeší(to je vlastně jen případ airbagové jednotky v případě odpojení některé z komponent a následném zapnutí klíče).

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ferdo jsi trosku z ruky ale porad jen ctu ferda to a ferda to. Myslis ze by sme de casem mohli domluvit na nejake uprave v jednotce? Mam tam prakticky vse nastavene ale chybi me, teda spis pritelkyni asistent rozjezdu do kopce. Teda pokud se u automatu dela. A rychlost tempomatu na maxidotu. Pokud jsem cetl spravne jsi ze strakonic. Mas nejakou nabidku co delas a za kolik nebo to je nq domluve?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nie.

Tymto kablom viem nastavit aj rozne hodnoty a urobit aj diagnostiku. Usetril som kopec penazi za kazde nastavenie v servise.

Zatial som neprisiel na funkciu, ktora sa nedala tymto kablom nastavit.

Este len v piatok som nastavil pripomenutie servisu.

Pisal som tu na fore aj vsetky funkcie, ktore sa daju upravit cez VCDS, bohuzial som prave teraz zistil, ze toto tema bolo zmazane (zeby mistri fora nechceli prichadzat o ksefty?)! :kol-134:

Nechapem preco., ked na briskoda.net je to volne dostupne...

Editováno na r_e_n_e

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Hanys nemá MK60EC1.

Pomocí VCDS nelze nastavit u BCMka skoro polovina možností. U nového serva nelze nahrát charakteristiku řízení, atd. VCDS umí "dobře kódovat", ale to přestává být u nových aut to hlavní.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nie.

Tymto kablom viem nastavit aj rozne hodnoty a urobit aj diagnostiku. Usetril som kopec penazi za kazde nastavenie v servise.

Zatial som neprisiel na funkciu, ktora sa nedala tymto kablom nastavit.

Este len v piatok som nastavil pripomenutie servisu.

Pisal som tu na fore aj vsetky funkcie, ktore sa daju upravit cez VCDS, bohuzial som prave teraz zistil, ze toto tema bolo zmazane (zeby mistri fora nechceli prichadzat o ksefty?)! :kol-134:

Nechapem preco., ked na briskoda.net je to volne dostupne...

Ještě jednou napiš takový nesmysl a smažu já tebe. Tady se nic bezdůvodně nemaže a pokud ti něco zmizlo, špatně jsi vybral sekci, téma apod. Forum je plné rad a světe div se, všechny tady jsou - od toho fóra bývají.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dal som si v "r_e_n_e Obsah" vypisat  "Pouze témata" a moja tema, ktoru som zakladal tam nie je.

Tema sa tusim volala "VAG diagnostika"

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nikde nic smazaného nevidím. Téma o diagnostice je TADY. Je možné, že to bylo spojeno dohromady - nějaké příspěvky tam máš.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Cauko Pawouk.

To nie je toto. Boli tam komplet zoznamy ako nakodovat Coming/Leaving home cez hmlovky, XDS, atd...

Mozno, ked vam spadla databaza, tak po restore ta tema chyba...

Co uz...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Hm, tak v tom případě nemohu sloužit. To snad jedině někdo z adminů - jestli se to dá dohledat.  :kol-32:  Nicméně podobná témata jsou i v jiných sekcích a nikdo je nemaže, takže v tom to nebude.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se