Přejít na obsah

Š Yeti - hlídání tlaku v pneu


Zdeneek

Doporučené příspěvky

Škodovka nepoužívá měření tlaku v pneu pomocí snímače ve ventilku (naštěstí). Systém TPM využívá snímače ABS - pokud řídicí jednotka vyhodnotí změnu poloměru otáčení některého z kol, došlo pravděpodobně k poklesu tlaku v tomto kole. Systém TPM automaticky rozsvítí kontrolku na přístrojové desce, varující řidiče na možnost poklesu tlaku v pneumatikách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jedna z veci ktere se povedly. Kolegove bojuji s ventilky,zimnimi koly co maji maji tlak s ventilku a navic problem kdyz prehodi kola na aute mezi sebou.Navic to stoji penize. Takze to mereni maj wv dobre vymyslene. Dnes nevim presne od ktereho roku to maji vsechny auta povinne. Brusel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj. Po výměně pneu mi vyskočila hláška o kontrole kol. Skoušel jsem tlačítko set jak je napsáno výše ale nereaguje. Nějaká jiná možnost kalibrace? jezdit na diagnostiku jen kvůli přehození pneu se mi opravdu nezdá jako logické. Děkuji předem za rady.

Editováno: , autor: Naahk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...