Přejít na obsah

Sedadla


foromen

Doporučené příspěvky

Víš jak to je, když má člověk nové auto, lecčeho si hned nevšimne. Ano výhled byl horší, ale nedošlo mi, že to bude tolik :). Nikoho za to neobviňuji, jezdím bez něj a jsem v pohodě, ale ty křižovatky mi vadí. Fábii jsem chtěl. Jiná auta mi ve výběru vypadla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, máte někdo zkušenosti s Roomstrem Scout - jdou u něj objednat sportovní sedačky v rámci paketu: WBC Sportovní paket Dynamic ?? Na internetu ani v prospektu jsem to nenašel, ale jelikož mám zkušenosti s tím, že se informace v různých zdrojích liší, tak se ptám. Např. v prospektu je uvedeno, že paket dynamic můžu mít jako příplatkovou výbavu u verze Comfort za 6500 Kč, ale v konfigurátoru na www.skoda-auto.cz tahle volba není ... :help:

A ještě jeden dotaz - máte někdo zkušenosti s dělící sítí? Jako příslušenství za 2200 Kč. Je pevná nebo fórová? Rád bych oddělil prostor kufru kvůli přepravě pesana a napadlo mě, že by ta síť nebyla špatná?

PS. Rozhoduji se koupit Roomstera (asi SCOUT) už jsem proto obešel několik prodejců. Můžu říct, že zkušenosti opravdu někdy až neskutečný! Ta poslední, když jsem já prodejcovi vysvětloval, že se zadní sedačky dají posouvat nejen dopředu/dozadu ale i do stran! Nejdříve mi tvrdil, že to nejde.. Fakt jsem si připadal jak ve špatným filmu. Zkrátka "prodej si svoje auto" :aggressive:

Díky za odpověďi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužiaľ paket Dynamic so športovými sedadlami sa pre Roomster Scout nedá objednať, nie je ani v konfigurátore, ani v predajnom programe. Paket Dynamic ide objednať do všetkých ostatných výbav, rozdiel je len v príplatku (pre Roomster/Style 560 eur, pre Comfort 278 eur).

Tá deliaca sieť je ak sa dobre pamätám, samonavíjacia - dá sa vytiahnuť hore a zacvaknúť, alebo po uvoľnení sa schová do púzdra na podlahe. Pozri foto v prílohe, mala by to byť ona.

post-140-1237498444_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 11 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 6 let později...

Zdravím,

 chtěl bych se zeptat majitelů Roomsteru, jak je to ze zadními sedačkami? Tedy konkrétně ohledně prostřední sedačky, jestli lze demontovat a nechat jen dvě postranní? Předčasně vybírám auto, měl jsem v merku něco úplně jiného, ale pak jsem narazil na pár zajímavých kousků Roomstera a tak zjišťuji detaily. Koupil bych si držák na kola na tažné, ale jde mi o to, jestli bych jedno kolo do auta naložil mezi sedačky, když bych jen jel na trénink. 

Děkuji.

Editováno: , autor: P1azer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, sedačky lze vyndavat jednotlivě, na sobě nezávisle. Po vyndání prostřední sedačky lze krajní, opět každou jednotlivě, na sobě nezávisle, posunout tuším o 11 cm ke středu auta.

 

Jít by to snad mělo, ale není kolo jako kolo. Rozhodně bych nejřív zkusil, jestli to půjde tak, jak zamýšlíš. Buď v bazaru, nebo se domluvit s nějakým místním členem. Odkud jsi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JayBee1: Jsem z Brna. Jestli bych takto vozil kolo, tak jen 20" zavodní kolo na bikros, a chtěl bych právě něco, kde bych pořád nemusel sundávat přední kolo (není to rychloupínák). Teď mám focuse a musím sundávat přední kolo 2x týdne, což je prostě na těch šroubech znát... atd. jde i o pohodlí, prostě bych tam chtěl to kolo "frknout" a jet. Jde o kolo takovýchto rozměrů - 12527862_10208796939189818_993139052_n.j

Další otázkou je, kolik je místa za řidičem? Když si sedně člověk jako já při téměř 190cm, tak jestli jsem schopný si sednout pohodlně sám za sebe? Máme téměř 4letého prcka, te´d mám, jak jsem psal, FoFo mk2 a za řidičem moc místa není.

 

FannanekH: No právě mi jde o to, abych udělal mezi sedačkami mezeru a dal tam závodní kolo bez potíží komplet složené - rychlý převoz na pár km v týdnu. Na závody bych si pořídil držák na tažné, do budoucna budě jezdit i mlaďoch, tak kol bude více :)

 

Každopádně pokud ty nebude splňovat, tak asi kouknu po něčem jiném, ale třeba O2 mi nevyhovuje moc motorově (leda klasiku MPi). Jezdím 80% cajdačky po městě, tak chci nějakou odolnou bezproblémovou atmosféru. Závodím na kole a né v autě, takže nepotřebuji závodit s černými BMW a služebními oktávkami :)

Editováno: , autor: P1azer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...