Přejít na obsah

Sedadla


foromen

Doporučené příspěvky

  • o 5 měsíců později...

Zdravím, mám v merku jednu Fabii Combi II rok 2008 , majitel říkal, že to je 4 místná varianta, že to bylo dělany od škodovky pro soukromníky, že měli levnější DPH nebo co. Že jediná změna oproti 5 místny variantě je, že tam není hlavová operka, pásy a v techničáku jsou napsaný 4 místa. Nikde jsem o tom nic nenašel. Je to tak tedy? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, Fabia Combi byla skutečně z důvodu možného odpočtu DPH přestavována na N1, přičemž kvůli hmotnostem musela přijít o prostřední místo vzadu. Pokud šlo o dodatečnou přestavbu, bylo možné nechat vozidlo přepsat zpět na M1. Vrátit zpět 5. místo myslím nešlo (technicky samozřejmě ano, ale administrativně to byl problém), stejně jako přestavět na M1 auto, které bylo jako N1 homologováno už výrobcem. Ale třeba se už něco změnilo a v současnosti to jde, nevím.

 

Jinak říkat si může kdo chce, co chce, podstatné je, co je uvedeno ve velkém techničáku. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
V 4. 3. 2009 na 18:54, Ben napsal:

Kluci, já mám jiný problém.

Potřeboval bych snížit řidičovo sedadlo na Fabii II. Ideálně o 5cm.

Jsem poměrně vysoký a mám špatný výhled vpřed. Musel jsem oddělat vnitřní zrcátko abych viděl na křižovatce vpravo a když se dívám na semafory musím se sklonit. Neřešil podobný problém někdo.

Já tohle řešil na našem Roomsteru. Jsem zvyklý mít vypumpovanou sedačku úplně nahoru a přes zrcátko jsem vůbec neviděl doprava. Vyřešili to chlapi v servisu na autoskla. Sundali zrcátko, starej úchyt se sundat nedal (jinak by prasklo sklo), nalepili mi novej asi o 4cm výš, a druhej den jsem si to zrcátko nacvakl a bylo po problému. Teď super, to spodní kolečko není z pozice řidiče vůbec vidět. Ty chlapi se smáli jak blázni a říkali, že s tímhle se ještě nikdy nesetkali. Do dneška jsem si myslel, že jsem asi jedinej člověk v republice kterej s tím měl problém!

DSC_1476.JPG

DSC_1477.JPG

DSC_1475.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ja mám 196 cm 

Ja som mal sport sedačky výškovo nastaviteľné a aj tak mi ten späťák zavadzal tak že som nevidel auto prichádzajúce zprava.

Tak som si zohnal za dobrý peniaz obyčajné sedačky z Fabky 2 ktoré neboli výškovo nastaviteľné a vodičovu som si ešte asi o 5 cm znížil odrezaním a prevarením na novú nižšiu pozíciu.

A aj tak mi ten späťák zavadzal.

Vyriešil som to tak, že som ho jednoducho dal dole a namiesto neho som tam dal tzv detský späťák, na kontrolu detí na zadných sedačkách.

Ja viem jazdiť ako so späťákom, tak i bez neho z firemného auta a vobec mi tam nechýba, a ten malý dostatočne nahradí ten veľký speťák.

Raz som bol na STK a chlapík si všimol že ho tam nemám, našťastie ma na to upozornil a nevyhodil z STK :D Som mu vysvetlil že mna viac ohrozuje ako mi pomáha :D

Ja som si robil vela vylepšení v aute, ako s hudbou, autokamerou, odhlučnením dverí a kufra a pred pár dnami som si vyrobil rozpernu tyč nedzi horné uloženia. :D

A zajtra idem dávať von palubovku prvý krát, koli cvrčkom pod oknom z výduchov pri cca 1800 otáčkach a ventilátoru topenia.

Ináč som z Petržálky.

 

Roomster zdar

Roomstero.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...