Přejít na obsah

Škoda KAROQ


Zdeneek

Doporučené příspěvky

V ‎29‎.‎1‎.‎2017 na 20:20, osobne napsal:

Nojo, ale snad nepřevezme od Seatu Atecy i cenu, tam začíná cena nad půlmilionem a za takovou cenu se už dá skoro koupit i VW Tiguan. To u Š Yeti začínala cena pod 400000 Kč.

To asi těžko. Ateca 2.0 TDI 140 kW DSG v plné palbě něco kolem milionu, Kodiaka 2.0 TSI jsem si nakonfiguroval na 1,1 mega. Zajímal jsem se i o Tiguna, a šel jsem se stejnou výbavou hodně kolem 1,28 milionu.

Takže mi to vychází, že Kodiak vyjde nejvýhodněji, tedy, v té konfiguraci co požaduji.

Ano, YETI začínala pod 400 litrama, ale ten můj mě vyšel dost přes 600 litrů. Záleží, co si tam necháš namontovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 4/28/2017 at 4:42 PM, PTiCA said:

Som zvedavy na finalny vzhlad prednych a zadnych svetiel. Na fotkach je vidiet ze su este prekryte plastovym krytmi. No tom bielom Karoqu je to pekne vidiet. Aj sa mi zdalo ze dako divne vyzera to predne spodne svetlo a ostrekovac, a tam je to este niecim prekryte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posledni tyden na objednani Yeti, ..........pozor, uz to ale neni ceska vyroba, vyrabi se na ukrajine.

 

KAROQ u prodejcu ve ctvrtem kvartalu.

 

 

EDIT: ... objednání modelu YETI Trumf s okamžitou platností zastaveno.

Editováno: , autor: Lukason
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, mojtor napsal:

Tie zadne svetla by sa mi aj celkom pacili. Predne tiez az na chybajuce spodne svetlo.

Skoda-Karoq-2.jpg

Skoda-Karoq-1.jpg

skoda_yeti_-_front_watermarked.jpg

 

 

 

Renderove fotografie.... je to zmensenina KODIAQU a nemuzou byt dva modely totozne co se tyce designu ;) ... jak uz jsem psal a uvadel fotku, je dost mozne ze takto bude vypadat zadni cast vozu, je to celkem patrne ke konci videa kde se popisuje jak vznikl nazev prave pro model KAROQ

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v garazich dve novy auta, jeden trumf vyrobeny v rusku, druhy klasika jeste z kvasin.

rusak vevnitr smerel netypickou skodovackou vuni, plasty vypadali na pohled jeste vic lacineji.

Vsechno moc plastove, prote takova Lada NIVA. Mozna jen vsugerovany pocit ze jsem vedel ze se to vyrabi jinde.

 

Kazdy si na to musi udelat obrazek asi sam, nicmene asi bych Yetiho uzavrel, preci je zde jen KAROQ a nejaka pawucina by mohla zacit mit namitky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...