Přejít na obsah

Škoda KAROQ


Zdeneek

Doporučené příspěvky

No .. spusteny.. spise prvni pokusna varka dat nahrana a zverejnena

 

vlezu tam , vyberu karoq, a rovnou mi to zacne vnucovat "nekompatibilní výbava" a musim vybrat:

 

- prodlouzena zaruka (200e)

- style komfort nebo varioflex (849e / 400e)

- kozeny sedacky (781e)

- vrstvene celne sklo

 

... a pak se teprve dostanu na vyber vybavy jestli style nebo ambition.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 minutes ago, Tragedie_v_JZD said:

No .. spusteny.. spise prvni pokusna varka dat nahrana a zverejnena

 

vlezu tam , vyberu karoq, a rovnou mi to zacne vnucovat "nekompatibilní výbava" a musim vybrat:

 

- prodlouzena zaruka (200e)

- style komfort nebo varioflex (849e / 400e)

- kozeny sedacky (781e)

- vrstvene celne sklo

 

... a pak se teprve dostanu na vyber vybavy jestli style nebo ambition.

 

 

 

jj, maju tam viacero chyb,  TRAFFIC JAM ASSIST – asistent na jazdu v kolóne - cena 1085e :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Produktove zmeny v MR17 od 45KT

Náběh nových motorizací:

• 1,0 TSI 7°DSG

• 1,5 TSI 6°MP

• 1,6 TDI 7°DSG 
 
Nově budou dostupné tyto výbavy:

• Sound System Canton (RA2) pro provedení s pevnými zadními sedadly

• Zásuvka na 230V (RA3) pro provedení s pevnými zadními sedadly

• Vyhřívané vrstvené čelní sklo (PH5) 
 
Posun náběhu na KT 01/2018:

• Crew Protect Assist (7W2)

• Zadní boční airbagy (PE4)

• Paket Safety (WEF) 
 
• Kola Crater 19“ (PJ5) zůstávají v nabídce pouze pro vozy s pohonem 4x4, pro provedení 4x2 nebudou k dispozici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak je to filtrem pevných částic u TSI?

1.0 by se podle toho co jsem četl měl obejít i v budoucnu (9/2018) bez filtru, ale 1,5 TSI by filtr měl mít - ale nikde jsem se nedopídil jestli už nyní nebo až za rok, resp. jsem někde četl, že karoq GPF má, jinde zase, že jej nemá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
3 hours ago, Dixik2 said:

Digitální přístrojovka od 8KT/18.

dnes som bol u predajcu a maju mat skolenie koncom oktobra v Samorine. Uz ich navazaju, ma tam byt 150 vozov. V pripravnych materialoch mali 05/18 resp 22KT/18. V oficialnej SK brozuje je "dostupne od marca 2018". Je mozne za na slovensku bude iny datum nabehu ?!

Mate info ake funkcie budu podporovane v kombinacii s Admunsenom? Mam taky pocit ze vo VW pri tiguane bolo mozne mapu zobrazovat iba s navigaciou Pro. Na vsetkych videach bol vzdy iba Columbus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Školení v Šamoríně běží už od začátku října, měl jsem tu čest jej připravovat i realizovat. Například českou prodejní síť jsme doškolili 14.10. Aut tam není 150, ale 120 :-)

 

Na Slovensku bude určitě jiné datum náběhu, protože první dva trhy, které Digital Instrument Panel budou mít, jsou CZ a DE. 

 

Jinak budíky mám vyzkoušeny a vypadá to moc hezky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jízda s Karoqem 2.0TDI 4x4 DSG a 1.5 TSI 4x2 DSG, pěkný svezení TSI pro mě lepší. U červenýho zamlžený přední světla!!! U auta s cenofkou 930ti by to asi nemelo být. Luksusní kombinace béžového vnitřku.

20171018_103855.jpg

20171018_103929.jpg

20171018_103908.jpg

20171018_103940.jpg

20171018_104008.jpg

Editováno: , autor: kacer1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

59 minutes ago, kacer1 said:

Tak dnes jízda s Karoqem 2.0TDI 4x4 DSG a 1.5 TSI 4x2 DSG, pěkný svezení TSI pro mě lepší jen u červenýho zamlžený přrdní světla!!! U auta s cenoflo 930ti by to asi nemelo být. Luksusní kombinace béžového vnitřku.

20171018_103908.jpg

Skoda ze tuto cierno-bezovu kombinaciu nespravili v koza+alcantara, nevadi bude to v textile. Strop by mal byt tiez cierny.

Bola tam klasicka zadna lavica alebo VarioFlex? Viete to pocitovo porovnat niekto?

Cisto bezovy kozenny interier mi pride moc svetli. Na obrazku to vyzera dobre a mozno aj v showroome. Ale pokial sa o kozu pravidelne nestaras, tak to od rifloviny chyti nepekny indigo nadych

Editováno: , autor: mojtor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Kane13 napsal:

Spíš později. Uvádí se i KT 05, ale to není nejspíš reálný...

Ahoj,ohledně digi budíku do karoqa,nevíš kdy se budou moc objednat,myslím dopředu.Dnes jdu objednat,v 1,5 tsi a podle  zpráv je o benzín velký zájem,takže i dodání  bude delší, tak si myslím že třeba v lednu když to bude možné bych doobjednal  digi budíky.

 

                                                     

Editováno: , autor: cilda1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...