Přejít na obsah

Škoda KAROQ


Zdeneek

Doporučené příspěvky

Musím říct, že v interiéru je to rozporuplné. Čekal bych jednu linii s OIII. Ta dostala do kapes ve dveřích tlumení a zůstalo jí, Karok nemá. Výplně dveří nejen že tvrdé, ale dokonce i bez "gumy", kterou má OIII. Potahy přitom u Karoka vypadají subjektivně líp a přístrojovka taky. Opět se objevuje gumička ve dveřích, na přístrojovce je stejně jako u Yetiho schránka a v té je kupodivu "tlumení".

 

Co mě překvapilo nejvíc - "sportovní" tvar sedadel je jenom tvar a pěna je velmi měká. Sedadlo jde na bocích opěry "ohnout".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

 Aktualizace a vývoj v průběhu 2018 ;) 

 

    KAROQ

 náběh motoru 2,0 TDI 110 kW 4x2 MP (KT27)

 náběh motoru 2,0 TDI 140 kW 4x4 DSG (KT18)

 náběh motoru 1,5 TSI 110 kW 4x4 DSG (KT48)

 náběh provedení Sportline (KT27)

 náběh provedení Scoutline (KT27) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, cosby napsal:

prosím,vy co máte objednaného Karoqa,jakou jste dostali slevu.Já si nakonfiguroval 1,5 TSi,manuál,webasto,vyhřívané sklo,columbus atd,cenovka 806000 a sleva zatím 4%

Cena 682000,- sleva 15,4% procenta, 1,5TSI manuál. Nicméně já jsem si to vzal přes zaměstnance škodovky. Jinak bych takovou slevu asi nikde nedostal...., ale nevím přesně

Editováno: , autor: Freemaik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, Freemaik napsal:

Cena 682000,- sleva 15,4% procenta, 1,5TSI manuál. Nicméně já jsem si to vzal přes zaměstnance škodovky. Jinak bych takovou slevu asi nikde nedostal...., ale nevím přesně

 

to je pořád do kola.

Nepleť sem ceny, ke kterým sen jen tak někdo nedostane!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 minutes ago, Lukason said:

Je nejaky duvod, aby to nemel umet ?

Pokud bude digitalni + kombinace prislusneho infotaimentu, tak nevim proc by nedokazalo zobrazit trasu a mapu na digitalnim stitu ;)

 

Tiguan to dokaze len s Discover Pro navigaciou, co je Columbus. S nizsou navigaciou moze byt panel ale bez navigacie na paneli. Aspon tak mi to myslim predajca vo VW hovoril. U nas skodovacky predajca nevedel povedat ci s admunsenom bude aj mapa na paneli. U vas v cechach mate Culumbus aspon vo zvyhodnenom pakete za 26000kc~1000e, no na slovensku je to 1100 + 500e (phonebox a WLAN, rSAP) alebo 300e (WLAN, rSAP), takze 1400e alebo 1600e a este aj tak ~500e bude asi ten panel.

Na videu clovek zo skodovky spomina ze bude panel aj s admunsenom  a asi aj bolerom, len sa bojim aby to nebolo ako v Tiguane. Na slovensku by mohli aspon spravit pak navigacia a panel, nech to nie je 2000e :(

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

já volal prodejci že chci objednat štít a říkal že jím to zatím nejde a to jsem přímo v mladé boleslavi, říkám mu že je již v konfigurátoru a on že ho tam zatím nemaj že jim nejde objednat, tak jsem mu říkal že mě zklamal že to prostě již jde, tak najednou že to teda zjistí jak to s tím je a termínem jestli když to doobjednám jestli se mi neposune auto, ale vypadal jak když se mu nechce nic zjistit, ale já ho prostě v autě chci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...