Přejít na obsah

Škoda KAROQ


Zdeneek

Doporučené příspěvky

myslím že 5 to nebude ten je prý už zaplánovaný, tento týden se plánule 6 kt protože říkal že kdyby naší štít nepřidali že by se na ten termín ještě dostali ale třeba 7 kt stihneš opravdu nevím, pouze říkám co říkal prodejce, ale na auto se hrozně těším a je to moje 1 auto co kupuju jako nové

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doplním znova to zadám a hodím list já mám automat a naši manuál zitra doplnim

tak ve složce můj karog je moje konfigurace - bohužel teda bez toho štítu - ale tvar přístrojovky je uplně stejný, tak snad půjde vyměnit a najde se někdo kdo to bude umět dodělat

Editováno: , autor: olexaV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vsechny .... Ja jiz mam Karoqa doma :-) dokoupil jsem si lapace necistot na kola, gumy pod nohy a vzadu na ostruvek a gumu do kufru.....Tedkomc resim stresni pricniky nejlepe origo skoda a to je otazka na Vas..... da se nekde koupit origo levneji? Nebo budu muset dat 5300Kč? A jeste jedna vec .... potreboval bych radu ohledne stresniho boxu..... nema tu nekdo zkusenost s MENABO MANIA 580 DUO? moc dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...