Přejít na obsah

Škoda KAROQ


Zdeneek

Doporučené příspěvky

Já si taky myslím že topeni je nezbytné na horách,taky mám jen sklo tak snad stačí já chtěl taky 4x4 ale benzín těžké jsem to 4x4 oželel stejně na hory jedu tak 2x za rok snad to nebude velká chyba,jinak zásterky určitě dám viděl jsem to přímo na karoqu a ani si jich moc nevšimne protože dole je stejně černej plast takže splynou. Mrzí mě že nemám panoramu ale už bych se nedoplatil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Rakiwe napsal:

Kdy bude mít Karoq v konfigurátoru speciální lakování? ... na barvu auto nejezdí, ale já si z těch šedivých a černých barev nevybral :)

 

PS: Kodiaq měl speciální lakování velmi brzo po startu prodejů a Karoq stále nic.

Tak už teď je mezi barvami na výběr např. červená Velvet metalíza v ceně 23.100 Kč. Pokud se nepletu, tak je to barva, kterou dostal Kodiaq Sport Line.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karoqa jsme měli teď na test, pár prvních poznatků:

1) 1.6 TDI je fakt málo, v kombinaci s DSG a start/stop je to na křižovatkách strašně pomalé než se to rozumně rozjede

2)  Interiér super, byla tam světlá kůže a 9.2" displej se všemi příplatky, LED osvětlením a působilo to fakt pěkně

3) Spoustu zajímavých detailů - po vzoru Yetiho jednoduše vyndavatelná zadní sedadla, která fungují i s vyhříváním, lampička, deštník, škrabka, háčky v kufru, sklopné sedadlo spolujezdce, oproti třeba Leonu ostřikovaná zadní kamera,..

4) Z příplatků tam lze mít úplně všechno - dobře funguje kombinace DSG, lane assist a adaptivního tempomatu, která třeba v kolonách zvládne odřídit prakticky sama. Cena s většinou příplatků je pak ale celkem mimo, 2WD a základní 1.6 TDI se dostane přes 900 tisíc. 

Kdyby vás něco zajímalo, klidně se ptejte :).

 

Udělali jsme i krátké video:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Jedna zajimava informace primo z FB SKODA ČR :o  
To jsem netusil, ze to tak jde ... 

"Jen jen škoda, že tato barva "modrá dymamic" není v nabídce; je pouze modrá energy nebo směs metalických barev."

"ŠKODA Česká republikaZdravíme, Petře, po dohodě s prodejcem je možné objednat i barvu, která není přímo v konfigurátoru"


 

27337081_1865807146824727_5134351998697945281_n.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
před 3 hodinami, Kane13 napsal:

 

Tvůj Yeti byl jako nový se srovnatelným KAROQem ve srovnatelné motorizaci a výbavě určitě dražší.

Milý hochu, asi jsem starý a blbý, ale já se nějak dopočítat nemohu. Karoqa bych si docela rád koupil, jen mi dělá problém, že ačkoliv do auta chci jen to, na co jsem zvyklý ze svého Yetiho, tak můj prodejce mi vnucuje cenu, která je po slevě stále o 159 000Kč někde jinde…Tak já nevím… Ano, budu mít místo 1,4/92 motor  1.5/110, ale jinak co? Jen drobnosti o které ani nestojím….

  • Pozitivní 2
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Artigas napsal:

Milý hochu, asi jsem starý a blbý, ale já se nějak dopočítat nemohu. Karoqa bych si docela rád koupil, jen mi dělá problém, že ačkoliv do auta chci jen to, na co jsem zvyklý ze svého Yetiho, tak můj prodejce mi vnucuje cenu, která je po slevě stále o 159 000Kč někde jinde…Tak já nevím… Ano, budu mít místo 1,4/92 motor  1.5/110, ale jinak co? Jen drobnosti o které ani nestojím….

Což je možná dáno tím, že zatím není základní výbava Active, jak píše @bojler. Jinak se stoprocentně dopočítáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Artigas napsal:

můj prodejce mi vnucuje cenu, která je po slevě stále o 159 000Kč někde jinde…Tak já nevím… Ano, budu mít místo 1,4/92 motor  1.5/110, ale jinak co? Jen drobnosti o které ani nestojím….

 

Pokud budeme srovnávat Ambition s připlacenými bederními opěrami z přelomu let 2010 a 2011, tak je cena bývalého 1.4TSI/90kW a nynějšího 1.5TSI/110kW vyšší o 86 600Kč. Kromě větších rozměrů, vyššího výkonu do výbavy přibyly:

 

- zadní parkovací senzory

- automatická klimatizace

- elektricky ovládaná okna vzadu

- bederní opěrky jsou v základu

- handsfree s bluetooth

- zadní repro

- multifunkční volant

- vyhřívání předních sedadel

- rádio už není základní 1 DIN Blues

- light assist

- radar s nouzovým bržděním

 

Takže rozsahem výbavy poměrně zásadní rozdíl. Jestli to neoceníš, počkej na základní výbavu. Ta bude o cca 50 tis. Kč levnější.

 

Do rozdílu není započítané vyřazení Corridy, resp. zvýšení ceny příplatkových barev. Plus teď nemá žádný prodejce extra motivaci dávat výrazné slevy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viz. vybavené kusy, které jsou nabízeny na inzertních serverech, se cena pohybuje od 900tis.Kč a výše. Není problém najít kusy, které skoro atakují onu magickou hranici 1mil.Kč

L&K Yeti byl tuším za +/- 845tis.Kč a jak píše Stanmar. Je to prakticky jiné, větší auto a SUV jedou na vlně oblíbenosti. Bylo by naivní čekat nějakou hurá slevovou akci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, bojler napsal:

 

Pokud budeme srovnávat Ambition s připlacenými bederními opěrami z přelomu let 2010 a 2011, tak je cena bývalého 1.4TSI/90kW a nynějšího 1.5TSI/110kW vyšší o 86 600Kč. Kromě větších rozměrů, vyššího výkonu do výbavy přibyly:

 

- zadní parkovací senzory

- automatická klimatizace

- elektricky ovládaná okna vzadu

- bederní opěrky jsou v základu

- handsfree s bluetooth

- zadní repro

- multifunkční volant

- vyhřívání předních sedadel

- rádio už není základní 1 DIN Blues

- light assist

- radar s nouzovým bržděním

 

 

V zásadě s tebou souhlasím, jen ty počty... Yeti 1.4 Ambition mě po slevě vyšla na 420 000Kč ( nebyla to předváděčka ani skladový auto ). Nyní bych bral 1.5/110 + led světla. Nejlepší nabídka s dodáním někdy v listopadu je 579 000Kč. Ano, spousta lidí je ochotna to zaplatit, proto ta čekací doba, proto žádná větší sleva. I já stále přemýšlím, jestli si jít Karoqa koupit. Mám nějaké možnosti, ale za plnou cenu, bez slevy. Mám ale také zajímavou nabídku od jiné značky a hodně, hodně o ní přemýšlím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...