Přejít na obsah

Škoda KAROQ


Zdeneek

Doporučené příspěvky

před 12 hodinami, Tragedie_v_JZD napsal:

Ted uz jen resim jestli k te cervene bude aspon trosku ladit svetly interier . Clovek to nikde nemuze videt... ani tu cervenou, natoz s bezovym vnitrkem :(

 

Pokud by ti stačila Octavia, tak v Pardubicích mají u Bartha roční auto. Viděl jsem naživo a mně se to líbí. Ale Karok má té béžové v interieru ještě míň než OIII.

 

https://www.skodaplus.cz/Car/1095625/skoda-octavia-1-4-tsi-cng-81-kw-elegance-g-tec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za odkaz ... uz ted jak na to koukam, tak vím, ze na O bych tu barvu asi nechtel ... mozna to jsou jen blbe fotky a na zivo to bude jine, ale podle tech fotek v tom inzeratu (coz je samozrejme zcela irelevantni). na te fotce tady nahore s karoqem ale vypada dost pekne.

 

no, nicmene videl jsem ted karoqa v byznis sede, a ta barva tomu sekne - v tuhle chvili se rozhoduju mezi cervenou, hnedou, sedou byznys a kapučínem (to mam na O, a na karoqu by mohla byt dobra) ... za tyden jdu na projizdku, tak snad budou nejaky naskladneny a jeste nepredany auta v nejakych barevnych kombinacich.

Editováno: , autor: Tragedie_v_JZD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Tragedie_v_JZD napsal:

Nekde jsem tu pred casem cetl (tusim v kodiaq vlakne), ze s LED svetly uz auta neprisvetlujou (nenataci svetla) do zatacek (je to opravdu tak).

 

ma style v zakladu parkovaci senzory vpredu i vzadu? (Za predpokladu ze neni koupeny park assist)?

Výbava style LED světla natáčejí a mlhovky přisvěcují do zatáček. Jinak mám business metalízu a karoqu sluší.

IMG_1338.JPG

IMG_1341.JPG

IMG_1342.JPG

Editováno: , autor: titino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LED světla nenatáčejí, ale "natáčejí". To znamená, že modul se nehýbe, ale tím, že se přisvěcují jednotlivé diody to navozuje dojem natáčení. Je to poměrně hezky vidět, když se ve tmě startuje. Oproti bi-xenonům už světla "nešilhají" nahoru-dolů-do stran, ale jen nahoru-dolů. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Kane13 napsal:

LED světla nenatáčejí, ale "natáčejí". To znamená, že modul se nehýbe, ale tím, že se přisvěcují jednotlivé diody to navozuje dojem natáčení. Je to poměrně hezky vidět, když se ve tmě startuje. Oproti bi-xenonům už světla "nešilhají" nahoru-dolů-do stran, ale jen nahoru-dolů. 

 

 

Asi tak nějak. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podobný, řekl bych. S LED světly zatím nemám najeto tolik, co s bi-xenony (cca 15tis. vs. 100tis.), ale přijde mi, že efekt natáčení není moc znatelný. A to srovnávám bi-xenony u OIII. Třeba Superb se Smart Light Assist je podle mě o několik úrovní výš, než KODIAQ s LED. Ale je to jen moje subjektivní hodnocení. Navíc jsem od začátku věděl, jak to funguje a to mě možná taky ovlivnilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem byl udelat objednavku, a co se barvy tyka, mel jsem trosku stesti (ale i smulu).

Stesti spocivalo v tom, ze meli k predani karoqa ve vsech barvach, ktere me zajimaly - hneda, zelena, cervena, modra lava...

Ta smula je v tom, ze ostre ranni zimni slunce cca v pul devate rano neni opravdu to nejlepsi na prohlizeni a obdivovani laku a z dalky vsechny ty barvy byly k nerozeznani od cerne....

Prozatim to vyhrala hneda, ale ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...