Přejít na obsah

Škoda KAROQ


Zdeneek

Doporučené příspěvky

Ahoj, dnes jsem měl rozhovor s prodejcem. V rámci metodiky měření od 1.9. bude nově povoleno mít na autě jen kola, se kterými je homologováno. Např. pro Ambition 1.0TSI man. je to pouze 16ky a Style pouze 17ky kola. A v TP bude pravděpodobně uvedena už pouze jen jedna velikost.

Víte o tom někdo? Měl jsem objednány větší a musel jsem změnit bohužel na ty menší :-(

Mám objednáno od března, výroba bude v září.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 8. 2018 na 17:09, pejvlik napsal:

jo a taky jsem musel odebrat paket pro špatné cesty. ten je taky asi nějak v konfliktu s novou metodikou/homologací

Paket pto špatné cesty mám v konfiguraci taky a nemám žádnou zprávu od prodejce, že bych ho musel dát pryč. Stejně tak mám kola 19" a v tomto směru taky žádná výzva na změnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Neví někdo, zda bude možné v blízké době objednat kombinaci 1,6TDI DSG 4x4? Nedávno jsem četl článek, kde zmiňovali, že 4x4 pro 1,6TDI bude možné, ale o kombinaci s automatem se bohužel nezmiňovali. Sice bych radši 2,0TDI, ale to mi nejspíš u šéfa neprojde kvůli vyšším emisím a tím pádem vyšším daním...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Pánové jak je to tedy s kolama po těch nových emisních limitech (WLTP). Chci si koupit Karoqa na 17", ale na zimu bych chtěl dát 16", budu je mít zapsány v techničáku také ? 

Podle tohoto článku: https://auto.idnes.cz/rozhovor-martin-hrdlicka-skoda-auto-konstrukter-emise-normy-co2-nox-oxid-dusiku-oxid-uhlicity-iic-/automoto.aspx?c=A180821_181736_automoto_fdv tomu rozumím tak, že ano. Když si objednám nějakou velikost, tak budu mít ve VTP všechny menší kola, ne větší. Je to tak ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...