Přejít na obsah

Škoda KAROQ


Zdeneek

Doporučené příspěvky

Momentálně ho nemám u sebe ale co si pamatuji tak je tam euro 6. Ale ještě jsem dostal nějaký dokument k velkému technicaku a tam jsou veškeré informace o měření WLTP. Prodejce mi tvrdil jak budu prodávat auto tak musím i s tím dokumentem

Večer hodím foto TP

Editováno: , autor: pajknovotny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Tragedie_v_JZD napsal:

Mozna se pletu, nicmene nekde tu uz zaznelo , ze MR2019 jeste neznamena  automaticky novou normu.

 

muzes poslat i zbytek technicaku, v jeho horni casti je pak Euro norma, podle ktere  bylo schvalovano.

 

stejne tak tu zaznelo, ze u aut schvalovanych podle WLTP uz nebude takovato svoboda ohledne kol.

 

Motory MR2019 mají platnou aktuální emisní normu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

V konfigurátoru už se objevily deriváty SCOUT a SPORTLINE, u druhého zmíněného vč. volby motorizace 2.0 TSI 140 kW. Pro ostatní stupně výbavy přibyly ve výběru motory 1.5 TSI 4x4 a nejsilnější diesel 2.0 TDI 140 kW 4x4.

 

Byly opraveny drobné chyby (vzájemné kombinace jednotlivých paketů, jejich popisy, atd.) a u některých výbav přibyla možnost volby antracitových kol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Teda nevim, ja Karoq moc nemusim (vybrala si ho zena pro sebe) ale ten hoch si to nejak popletl. To neni stredni SUV ale male SUV - a to slusne prostorne - co by od auta, ktere meri pod 440 centimetru, asi tak chtel? A ze ctyrkolka s dieselem neni zadna raketa? V tehle tride jsou bezne jake vykony? Samozrejme to, ze kdyz da dopredu pred podrucku vysokou plechovku s pitim, tak podrucka nejde uplne vysunout, je tezka tragedie. A ze tam uzka plechovka poskakuje, to ovsem take. Teda moment, co si treba koupit takove piti, ktere ma obal, co se tam hodi - to na Slovensku nejde? No, at si za stejne penize zkusi koupit Q3 s S tronikem - to tolik pri rozjezdu skubat nebude. A kdyz u nej sklopi zadni operadlo - tak tam treba ani ta dira nebude. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On si ztěžuje že karog oproti superbu není tak sportovní? Ani na režim sport? Co chce od SUV to je vůl porovnávat 2 různý třídy auta to je jako říct že dodávka bohužel není tak rychlá jak Porsche. Já tyhle novináře fakt nechápu myslím že pokud člověk chce od auta sportovni jízdu určitě nekoupí SUV ale on mysli ze každý auto musí jezdit jak formule jinak je to špatný. S tou plechovku mě taky dostal. To je bez komentáře 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...