Přejít na obsah

Škoda KAROQ


Zdeneek

Doporučené příspěvky

před 18 hodinami, olexaV napsal:

já volal prodejci že chci objednat štít a říkal že jím to zatím nejde a to jsem přímo v mladé boleslavi, říkám mu že je již v konfigurátoru a on že ho tam zatím nemaj že jim nejde objednat, tak jsem mu říkal že mě zklamal že to prostě již jde, tak najednou že to teda zjistí jak to s tím je a termínem jestli když to doobjednám jestli se mi neposune auto, ale vypadal jak když se mu nechce nic zjistit, ale já ho prostě v autě chci

 

prodejce ti nekecá, on ho zatím opravdu objednat nemůže. To, že je v konfigurátoru nic neznamená. Ten je pouze orientační.

Samozřejmě, hned jak to půjde, tak tě bude určitě informovat.

 

Tvoje jednání jeho směrem není rozhodně fér.

Editováno: , autor: Habi001
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já byl slušnej na prodejce, řekl jsem mu že je to škoda ale že si teda počkám, ale mohl být aspon takovej že hned jak to půjde že mi sám dá vědět né že řekne at si přijdu přístě a zjistím si to :o( a to máme objednaný 2 auta a do obou to chcem - jo holt maj dost objednávek tak jim je asi jedno že můžou přijít o 2 zájemce podle přístupu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 hours ago, olexaV said:

já byl slušnej na prodejce, řekl jsem mu že je to škoda ale že si teda počkám, ale mohl být aspon takovej že hned jak to půjde že mi sám dá vědět né že řekne at si přijdu přístě a zjistím si to :o( a to máme objednaný 2 auta a do obou to chcem - jo holt maj dost objednávek tak jim je asi jedno že můžou přijít o 2 zájemce podle přístupu

 

Ano, v dnesni dobe, kdyz se prodavaji auta velice slusne a Skoda lame rekord prodeje, tak nemuze clovek myslet jen na tvuj digi panel.

Myslis ze ma konkretni prodejce u dealera jen tebe jako zakaznika? Pokud o nejakou vlastnost stojis, tak si to musis ohlidat sam.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jste nakousli téma prodejci - vše je to o lidech a to z obou stran stolu.

Já si na "svého" prodejce rozhodně nemůžu stěžovat, ač jsem jej před koupí auta neznal, tak se ke mě dodnes vždy když jsem třeba na saloně v servisu hlásí. Navíc mi třeba pomohl s řešením reklamace opravy a dosáhl toho, že jsem platil o mnoho méně. A to nemluvím o tom, že u něj není problém se zapůjčením předváděcího auta na víkend. Tím spíš si toho vážím, protože je z většího dealerství a jakožto soukromá osoba která nekupuje nové auto každý rok vím, že má zákazníky s mnohakusovými odběry vozů ročně.

Mimoto jsem nedávno poctil návštěvou několik autosalonů a setkal jsem se vždy se zájmem a ochotou pomoci při výběru nového vozu a to i ve chvíli, kdy jsem sondoval velikost slevy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já naprosto chápu že pro škodovku jako zákazník nic neznamenám jsem rád že škodovka je tam kde je. Jine auto jsem ani nevlastnil a zatim nemam potrebu.Opravdu mi nedělá problém si to sám ohlídat taky to tak dělám ale mrzí mě prostě přístup prodejce. Jak je nade mnou psáno je to o lidech třeba druhá slečna z prodejny to bylo jiny kafe tam bych šel klidně znova ale ta má na starost pouze prislusenstvi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak po dnešním hovoru s prodejcem, se můžu zítra stavit a objednávám digitální štít, říkal že škodovka upravuje konfigurátor dříve než dá prodejcům vědět, takže ani nevědí co tam dávaj a k nim se to dostane o 1 den maximálně 2 dny pozdeji, já bych teda objednal ještě plno věcí navíc, ale pak bych se s cenou dostal někam kam vůbec nechci ale auto by bylo asi komplet vybavené, takže moje poslední změna, zatím mám výrobu na 6 týden a snad by se výroba posunout neměla :o)

chtěl bych se zeptat uvažujete někdo o zástěrkách?

Editováno: , autor: olexaV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc děkuji, tak je tedy dávat nebudu já se nějak nemohl rozhodnout je pravda že na žádném autě jsem je neviděl

Termíny by se měnit neměli nikomu kdo doobjednal štít, tak to vypadá že s tím počítali a kusů bude dost a hlavně hned od začátku roku

Editováno: , autor: olexaV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mam po digit štítu, auto je již zaplánováno do výroby a již nelze nic změnit, to je pech

doufám že bude nějaká možnost to doplnit do auta a aby se nemusela předělávat komplet elektrika, myslím že panel snad časem bude ke koupi teda apon doufám

Editováno: , autor: olexaV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

objednával jsem v listopadu v půlce, ale naschvál jsem si dával aby byla výroba až v únoru protože při objednání říkal že by mohl být termín do konce roku a to jsem nechtěl mít nové auto a už rok staré :lol: ale byl jsem u něj ve čtvrtek kvůli štítu a říkal že to ještě nejde abych to zkusil v pondělí, tak jsme v pondělí volali a říkal abych se stavil doobjednat a dneska již říkal že nelze že to dali minulý týden do pořadníku na výrobu a tu mam 5 KT 2018

prej první auta s digit štítem jsou pro česanu

Editováno: , autor: olexaV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...