Přejít na obsah

Adaptivní podvozek DCC


Drahosh

Doporučené příspěvky

Tak urcite. Jak se rika 100 lidi, 100 chuti. Ja pred objednáním vozu najel v zapujce s DCC cca. 2000 km a nakonec usoudil, ze to nepotrebuju. Rezim komfort byl tak mekky, ze to vzadu houpalo jak na lodi. Ale nekde jsem četl, ze snad prave rezim komfort Skodovka ladila vic do tvrda. Mluvim tedy o S3, ale s O3 to ma hodne spolecneho. Doporucuji každému si to projet s pak se rozhodnout.

Editováno: , autor: Martin Bednář
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu ze DCC do O3 je mozne objednat jen kratce a novy modely rok najel pomerne nedavno, tak to jeste chvilku potrva, nez to nekdo bude v aute mit.. A malokomu se bude chtit vyplacnout 25k za DCC kdyz za to muze mit napr. nezavisle topeni..

Pokud to potrebujes zjistit, tak bych se pidil po zkusenostech od lidi co to maji v Golfech, tam to bude asi nejvice relevantni.. (rozhodne vice nez z S3)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Vlastnil jsem O3 RS tdi rv. 02/2015 se standartním podvozkem a manuálem. Před čtyřmi měsíci jsem měl bohužel nehodu, kdy mě fabie trefila z boku a o auto jsem přišel. Teď mám opět O3 RS tdi, ale je to 06/2016 s DCC a DSG. Musím říct, že je rozdíl opravdu hodně velký a hodně jsem při objednávání vozu váhal. Příplatek cca 27K není málo, ale znovu už bych neváhal. Mod comfort je opravdu super a v okolí Brna i v centru je pro mě opravdu využitelný. Mod sport je dle mého názoru ještě tvrdší než standartní podvozek O3 RS, což se také může na hezkých okreskách velice hodit. DSG je mimochodem taky parádní. V době mezi nehodou a novým vozem jsem jezdil často ve VW Golf VI 1.4tsi 118kw R-line rv.2011 s DCC a rozdíl mezi jídními rešimi pro mě nebyl zdaleka tak výrazný jak v O3 RS. DCC do O3 určitě doporučuji :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 4 měsíce později...

To zde má DCC tak málo řidičů, že se tady skoro nic nepíše ? To je mrzuté, mám to objednané do nové káry (s motorizací 1.8TSi), a chtěl jsem tady pobrat nějaké zkušenosti, rady apod., byť jsem něco již pochytil od Aleše "Hravého" :) v soukromé komunikaci... A to hlavně, zda-li je DCC je jen "hloupé", tzn. záleží jen na přepnutí řidiče, nebo to umí samo reagovat na různé jízdní styly. Předpokládám, že lze zahrnout nastavení DCC do profilu řidiče ?

Zajímalo by mě např., jestli je to napojené na GPS navigaci (co bych to nechtěl, že ?), aby se jednotlivé jízdní profily tlumičů dali přepínat v závislosti na tom, kde jedu.


Také, zda-li se jízdní profil pro nějakou pomalejší komfortní jízdu automaticky přepne (po nějaké předvolbě) při např. velké akceleraci do sportovního režimu, např. při předjíždění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kratší brzdnou dráhu? bude to fungovat jako ve filmu "Taxi Taxi"??? :D:D vymění za větší brzdy nebo vícepístkové v "krizové situaci škoda" :D  zase nějaký marketing od škody.

 

když přepneš stupidní DSG do "sportu", tak pak asi máš pravdu. ale takovéhle nesmysly naštěstí nevyužívám.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

funguje to asi tak, ze kdyz v rezimu Comfort rychlejc projedes prudsi zatacku, tak DCC nedovoli, aby se auto zbytecne moc vyklonilo ven.

v tu chvili ty tlumice na par sekund ztuhnou a auto je pocitove stabilnejsi.

jezdim v Comfortu prakticky 100% casu (i na tech 19-palcovych kolech je to stale dost pohodlne) a v pohode s tim projedu i kdejaky serpentiny bez toho, aby me to nutilo prepinat rezim.

s GPSkou to samozrejme nekomunikuje, automaticka zmena charakteristiky se (dle meho nazoru) deje zaklade hodnot pretizeni, naklonu a rychlosti.

 

mimochodem, kdyz to subjektivne srovnam se Superbem bez DCCcka (tozn. jakoby v rezimu Normal), tak OIII ani v Comfortu tolik "neplave" a nenaklani se v zatackach jako SIII.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou GPS jsem měl na mysli pouhou možnost uložení si některých úseků trasy (ve svém profilu klíčku/řidiče), kde dejme tomu je špatný povrch a přepne to tam automaticky do Comfort režimu. To by jistě nebylo nic složitého, jen trochu programátořiny ve Škoda vývoji... Ale chápu, když vidím, jak jsou oktávky verze od verze dále osekávány o některé výbavy, tak asi nic :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Lze nastaveni DCC ulozit do individualniho profilu ridice a jeho klicenky ? Tak aby to fungovalo obdobne jako napr. nastaveni el. sedacky ridice a zrcatek ?

Kdyz uz jsem u toho, nastavi se take do profilu ridice nastaveni ambientniho osvetleni a nastaveni medii? Prip. dalsi veci ? U O2FL LK me to pamatuje "jen" sedacku a zrcatka...
Samozrejme me zajima FL, takze "Alesi", budes vedet ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud napr. pouzijes kick-down u DSGcka, tak se Ti DCC na chvilku samo prepne na sport (aniz bys o tom vedel).  To same kdyz z Drive/Eco to hodis na Sport pres volic (nikoliv pres columbus), take se Ti prenastavi na tu chvilku DCC na sport, i kdyz mas navoleny treba Comfort.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...