Přejít na obsah

Škoda Rapid facelift


Popu

Doporučené příspěvky

V 25. 2. 2017 na 20:46, Dodi 15 napsal:

Za mě tři válce nikdy! Po zkušenostech s HTP jsem vyléčen na hodně dlouho, je to zvěrstvo a snad ten prašivej zvuk nemůže změnit ani turbína. Klidně litr, ale musí tam být čtyři hrnky. Tak to bude v budoucnu s výběrem motorizace zajímavé a asi nebudu sám. :(

 

V 25. 2. 2017 na 23:15, Rypicong napsal:

 

První HTP mělo trošku neduhy, ale nemůžu si pomoct, po odladěný to je skvělý motor do města nebo na krátký vzdálenosti - na což byl také určen. Párkrát jsem v tom jel a celkem to s autem cvičilo. 1.0TSI, je ve všem ( krom asi projevu a kultivovanosti ) lepší jak 1.2TSI. Fakt ten motor je dobrej. Ideální do Fabie a CitiGo. Do Rapidu jako základní motor ještě dejme tomu, ale jinak nikam. Problém není v motoru, ale v jeho umístění...

 

S 1,0 Tsi jsem jel v OIII a i tam se s ní dá jet pěkně.

Takže v Rapidu by to mělo být ještě lepší.

Až na ten volnoběh......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

obě vypadají pěkně - takhle měl vypadat v roce 2013 :)

 

Montecarlo vypadá pak dobře, už to nevypadá jak hračka - akorát ty sedačky, to červené boční vedení se mi prostě nelíbí.

Jinak jediné čeho je škoda, že nedošlo k přepracování zadních dvěří u liftbacku. To zkosení okénka nahoru hodně pomůže...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako dizajnovo to problém nie je, ale skúsenosti v práci máme také, že je to citlivé na poškodenie, posunutie naraznika. Prípadne niekto pri parkovaní zájde nosom auta viac do uhrnutého snehu a potom sme museli dať senzor nakalibrovať. A to sme neriešili iba jeden prípad. Ale chápem, riešenie v maske môže byť drahšie, ale proti poškodeniu lepšie chránené. Preto po facelifte asi Rapid zostal pri pôvodnom riešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a myslis ze v supu to problem neni ? Se Supem do me lehce nacouval autobus, pri otaceni u hotelu, praskla jen krytka !!! a uz to hlasilo ze je nedostupny, tim padem vsechno. Takze jsem byl akorat nasranej, ne kvuli krytce a autu, ale vsem asistentum, ketry v tom aute vyuzivam, protoze mi nekolikrat zachranili jak penezenku, tak i zivot :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...