Přejít na obsah

Škoda Rapid facelift


Popu

Doporučené příspěvky

Mě vždy překvapuje, jak všichni chtějí měkčené plasty... Zmiňovali to ve všech testech, že je Rapid nemá. Nevím jak vy, ale já na ty plasty sahám jen když utírám prach a je mi jedno, zda jsou tvrdé nebo měkké... Nebo ty měkčené jsou nějaké odolnější proti poškrábání nebo něco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak je tu ještě bonus měkčených plastů ohledně bezpečnosti. Když člověk nedejbože bourá, tak pásy zachytí trup, ale ne ruce a nohy. Prostě se přece jen bouchnete do čehokoliv ve směru bouračky. Měkčený plast trochu více pomůže proti modřinám :-) Jsou to drobnosti, které člověk může přehlídnout,  jenže konkurence m.plasty má a není nějak dražší no :-)

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte jestli plánuje Škodovka vrazit připravované motory od VW 1.5 TSI i do faceliftu Rapida? Pokud je pravda, že dostane Rapid sportovnější světlomety a obecně jsem ze strany Škody slyšel, že musí Rapida zatraktivnit, tak ve spojení s tímto motorem při udržení rozumné ceny by to mohl být zajímavý model. Nyní mám Rapida Spaceback 1.2 TSI 63 kW formou služby Škoda bez starostí a jsem spokojený. Příští rok ale budu auto vracet a toto by mohl být horký kandidát. Děkuji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Co jsem četl rozhovory VW papalášů, tak až nový Rapid se posune kvalitativně(konkrétní moc nebyli, ale umím si představit i měkčený plast :-D ), hl. motor bude tříválec 1.0 TSI v různých výkonových variantách. Bude prý i širší, že by dostal podvozek např. z Octavie II? To by Rapidu moc pomohlo podle mě.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měkčeným plastům nevěřím, širšímu interiéru také ne - moc by to konkurovalo O3 a hlavně při faceliftu změnit platformu...

A hlavní motor, to je otázka, co si pod tím má člověk představit, jestli nejvíce prodávaný, nebo TOP ? Já spíš tipuju, že Rapid bude sloužit k doprodávání 1.2TSI...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dušane, motorů určitě ne, ale dílů z nich se skládající třeba ano :)

1.2TSI s řemenem měl celkem krátký život a vždy se počítá nějaká návratnost a ta se odvíjí od vyrobených kusů. 

Jak formy na různé díly, tak počet vyrobených kusů dílů u dodavatele apod. čím více vyrobeno, tím levnější...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...