Přejít na obsah

Škoda Rapid facelift


Popu

Doporučené příspěvky

Tiež si myslím, že dizajnovo celkom zapadá.. akurát mu chýbajú nejaké pekné ledky na denné svietenie.. priznávam, že to bol jeden z hlavných dôvodov, prečo som pri výbere nového auta zamietol Rapid a šiel radšej do Fabky.. ;)

 

No veď uvidíme..... len aby nevyzeral ako ten indický...

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na FL su zvědav už dlouho. Rapid mně totiž přijde zepředu "nereformovatelný" asi jako FII. A tam se Kabaň (jakože je ve službě od roku 2008, tak to beru, že Kabaň) docela vytáhl. Skoro bych řekl, že největší problém Rapidu není vevnitř (kde se už změnilo kdeco), ale v přední nápravě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MBDusan, Motaaa.. nebol to jediný dôvod.. denné svietenie v hmlovkách identické s F2, O2, S2 sa mi zdá byť na dnešnú dobu už podstatne mimo pre nové auto, aj keď to svieti ledkovou farbou. Priznávam, že Spaceback v čase uvedenia na trh bol mojím autom snov a najväčší kandidát na kúpu, keďže vtedy aktuálna F2 sa mi nepáčila.. ale potom prišla F3.... a to už je do inej témy. ;)

 

Čo vlastne dostala O3 FL v interiéri nové okrem väčšej obrazovky? Rapid ho možno dostane tiež + nejaké nové farebné kombinácie.. môj názor.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Tak uz nam to zase jezdi, termin predstaveni se nezadrzitelne blizi :kol-28:

Zadek bez vyraznych zmen

Předek ? Po vzoru O III. FL. ...... neee nelekej te se ;) deleny svetla to nejsou, resp. se jedna hlavne o spodni cast ;)  viz. obrazek

 

CITIGO.thumb.jpg.574b8d51c28987a9204e42aa741cec40.jpg

 

Nekdo tvrdi ze budou LOW - Bixenon, i ja jsem to napsal, ovsem beru zpet a myslim, ze budou Full LED predni svetla.

LED denni sviceni v hlavnich svetlometech za pomoci LED deleneho prouzku.

Smerove svetlo na stejne pozici jako LED denni sviceni, tudiz LED smerove svetlo - prepnuti denniho sviceni ( po vzoru Kodiaq, Superb III. ... ) 

 

58a39d81a8c99_rapidfl.thumb.jpg.814927fa468b6be48da5118b46b0ec9d.jpg

 

 

No uvidime co z toho vyleze, ale nevsiml jsem si niceho specifickyho ci vycnivajiciho ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápem tie maličké hmlovky na O3 FL a Citigo FL.. ale evidentne nás to čaká aj tu na Rapide FL a bude to pokračovať aj na F3 FL. V podstate Superb to má už teraz, ale podľa mňa spravené lepšie, pod hmlovkou je lakovaný nárazník.. na týchto faceliftoch je kus čierneho plastu. No neviem. Ale zase stále lepšie ako keby sa chceli držať tých delených svetiel.. ;)

 

Na tie predné svetlá sa teším.. Rapid už nutne potrebuje osvieženie.

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...