Přejít na obsah

Škoda Octavia III facelift


schimmer

Doporučené příspěvky

před 12 hodinami, luban napsal:

Vyhřívání volantu by mělo jít zapnout/vypnout v infotainmentu.  ( jinak sk navod je tiež volne ke ztazeni na strankach ŠA :kol-97:)
Vyhrivani_volantu.thumb.png.5567f6ab35ddf02ab79ce3bab17fe859.png

 

Úžasné, takže až bude venku zase -20°C, auto bude studené jako prase, nebude pořádně fungovat infotainment, tak nám bude vše vyhřívání volantu úplně k..., protože ho stejně nezapneme. Protože ono by bylo moc drahé, kdyby udělali jiné řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 3 hodinami, Clint napsal:

A platí to samé jako u Seata, že v případě závady jedné diody se mění celé světlo? Jinak u Seata si lidi stěžovali, že ty Led přední světla moc nesvítí a že xeny u O3 byly lepší. No a ukázalo se, že Seat šetřil...

 

JJ, o led světlech v Seatu a jejich nepříliš lichotivé účinnosti jsem taky slyšel, nicméně osobní zkušenost nemám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie každá farba sa hodí k tomuto dizajnu. Podľa mňa modré odtiene farby jej vôbec nesvedčia a ako keby ten čumák zužovali. Keď si to osobne ochytáme, bude sa páčiť :-)

 

Editováno: , autor: Jao
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seat mel vyrobne tzv ecoled, to byla hodne orezana varianta (neco jak xenon u Rapidu) - jen aby to neco melo a mohli to tak prodat zakaznikum... proto jsem se smal lidem, co s tim argumentovali proti Octavce. Vzdy jsem na to odpovedel, ze Skoda bude mit rovnou poradny AFS LED svetla. A ne tenhle mezistupen o nicem...

 

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Clint napsal:

A platí to samé jako u Seata, že v případě závady jedné diody se mění celé světlo? Jinak u Seata si lidi stěžovali, že ty Led přední světla moc nesvítí a že xeny u O3 byly lepší. No a ukázalo se, že Seat šetřil...

Jak píše iPhoník. V Seatu před FL jsou jen socka LED a až teď po FL to má mít Full LED jako OIII. Ohledně závady netuším, ale asi to tak bude.

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu tady mícháte terminologii. Full-LED je světlo, kde jak potkávací, tak dálková světla, zajišťují LED čipy. Což byl i Leon, jen neměl sdruženou optiku, ale jednotlivé čipy svítící "zvlášť". To ovšem o ničem nerozhoduje, jelikož Matrix světla od Audi fungují na stejném principu a svítí jako jedny z nejlepších. Takže to, že bude LED čipy sdružovat čočka ještě neznamená, že světla budou svítit lépe. Na reálné výsledky si budeme muset počkat, nicméně třeba Passat nebo Tiguan na tom nejsou vůbec špatně.

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, MichalRr napsal:

janmatejicek: Promiň, že jsem si dovolil použít špatnou terminologii. Nešlo jen o svítivost, ale třeba taky o AFS.

já jsem to napsal jen pro to, aby bylo jasné, jak to s těmi světly je a nenabyl snad někdo dojmu, že bude mít oproti Leonu před FL revoluční světla...

 

Pravda je taková, že Leon svítí snad lépe s halogeny, než s LED světly, bohužel... Jinak pořádné projektory s výbojkou jsou na tom se svítivostí pořád lépe, než většina tech obyč. full LED světel. 

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tu nic nemichal, mluvim jsem o to, ze to byly tzv ecoled. Proto svitila hur jak halogeny [emoji6] ano, trojkova Octa po FL ma uz LEDky uplne jinde. Srovnavat matrix u Audi a u Seatu je srandovni. Ano principielne je to stejne, tim podobnost konci. Je to absolutne neporovnatelne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie Full LED svetlá.  Najnovšia móda je jazdiť pomaly za tmy len s denným svietením, aby sa LED šetrili.

Hlavne teraz počas hmly, taká tmavá farba bez zadného osvetlenia na diaľnici je pekný darček :-(

Mohla by sa zmeniť vyhláška, ak vzadu led, tak s denným svietením zapnuté. To bude prvá vec na nakodovanie. Druhá štartstop.

Najvydarenejší sú Rakúšania, kde zelení zrušili svietenie aj počas dňa. Tam väčšinou nesvietia vôbec.

Poliši by sa mohli zamyslieť nad tým všadeprítomným eco a robiť s tým niečo.

V Sša to denné svietenie už vyriešili

 

Editováno: , autor: Jao
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D o bože.. No, pravdou však je, že je u tak důležitého modelu opravdu odvaha udělat něco takového. Podle fotek se mi to pořád nelíbí, i když se pro velkou pravděpodobnost, že to budu mít taky, snažím pořád přesvědčit o opaku..

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...