Přejít na obsah

Škoda Octavia III facelift


schimmer

Doporučené příspěvky

před 10 hodinami, Clint napsal:

A platí to samé jako u Seata, že v případě závady jedné diody se mění celé světlo? Jinak u Seata si lidi stěžovali, že ty Led přední světla moc nesvítí a že xeny u O3 byly lepší. No a ukázalo se, že Seat šetřil...

Seat u FL zapracoval na LED a je to úplně jiný level!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Jao napsal:

Za pár dní, keď to už bude lietať na cestách, sa bude páčiť všetkým.

Aj Koktovi7 tá červená. kol120

Ak nie, tak Čína príde s modifikáciou.

 

Nevím jak tam u vás ještě dál na východě, ale u nás to tady jezdí často. Stačí vyrazit na D10.... právě jestli ti to nedocvaklo, tak tohle je činský design :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypnutie spodného pásu, alebo prerobenie na smerovku snáď nebude veľký problém.

Domontovanie vrchného optického vlákna závisí od konštrukcie telesa svetla.

Lisovanie nového plastu s optickým vedením by sa dal zabezpečiť.

V prípade nezhody s vyhláškou sa to vráti k originálu.

Ales, musí to byť na infarkt, keď auto je doma, ale predajca v Portugalsku. Budeš tu prvý s novým das Auto ?

Dúfam, že nám ju potom patrične predstavíš :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, kokta7 napsal:

Nevím jak tam u vás ještě dál na východě, ale u nás to tady jezdí často. Stačí vyrazit na D10.... právě jestli ti to nedocvaklo, tak tohle je činský design :D

Ja som ju naživo ešte nevidel. Čím viac na východ, tým viac Sandero :doh. Tento fejslift je príprava na to, že tu bude už len čínsky dizajn, keď preberajú vládu nad svetom.

Editováno: , autor: Jao
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, bicista napsal:

Koukal jsem do konfiguratoru a neni tam benzin 1.4TSi/110Kw. To je chyba nebo momentalne nelze opravdu objednat ?

Na Slovensku, aj Nemecku sa ešte dá.

 

Editováno: , autor: Jao
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za pár dní, keď to už bude lietať na cestách, sa bude páčiť všetkým.
Aj Koktovi7 tá červená. kol120
Ak nie, tak Čína príde s modifikáciou.
 

Tím bych si tak jistý nebyl.. I běžná OIII byla hrůza a to se líbí rozhodně více lidem, než toto..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo no 1.4 u nás bohužel jen Active a Fresh, SK mají i ve Stylu :-(  Se čtyřma očima vůbec nemám problém, ale to, že není 1.4 ve Stylu mě tedy zamrzelo.
 

před 5 hodinami, Aleš_BX napsal:

dnes moje vyrobeno, potvrzeno i když prodejce je na školení v Portugalsku, snad zítra dovezou ...

 

těším se na tu krásu a nemyslím si, že si FL nepolepším, naopak....


Jsem na tom podobně ;-)  ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě je jedno velké zklamání: Že je to ošklivé píše dovolím si říct většina lidí všude pořád dokola, včetně mě. Fotogalerie na tomto nic nezměnila.

Co mě mrzí je fakt, že jsem si dosud říkal, že je sice ošklivá, ale aspoň jiná a zajímavá. Fotogalerie ale bohužel ukázala, že je nejen ošklivá, ale naprosto nezajímavá tuctovka. Historicky vůbec nejhorší Octávka, jaká kdy byla....

 

Pořád jsem přemýšlel, zda využít možnosti a prosazovat si ve firmě nové auto. Teď už jsem rozhodnutý, že pokud to jen trošku půjde ovlivnit, ty 3-4 roky si raději počkám na nový model, horší to být stejně nemůže..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem docela smutnej z toho lesklého černého povrchu kolem řadící páky a kolem tlačítek klimatizace. To bude neustále upatlané. To abych to po každé jízdě leštil. Možná to vypadá luxusněji, ale z praktického hlediska to bude naprd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, tak, psalo se o tom hned od začátku, je to i logické - jedno upevnění světla, jedna elektrika ve světle, jeden levnější díl světla. 100% to bude v tom "mezibodě" hnusné, tedy nejen vyhloubené, ale i s divnou strukturou, či neprůhledností.. Takže bohužel ani uříznout kus nárazníku by nic neřešilo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...