Přejít na obsah

Škoda Octavia III facelift


schimmer

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Tak uz ju mame doma :)

 

Dnes sme spravili 350km a mozem povedat, ze luxus -_- Motor som vytacal max do 3tis. ot = 137km/h. Co ma prijemne prekvapilo ( nie ze by som to sledoval... ) bola spotreba. Isli sme styria + sada zimnych 17-tok, plus 3 kufre a spotreba so surovym motorom 7,2l.

 

Velmi som bol zvedavy na Xtremy. V porovnani s Neptunmi na OII RS FL je to + menej to iste. Ziadny kostitras, ale zase treba s tym davat pozor. Ked vsak prejdem nerovnost tak to podvozok krasne odfiltruje, ziadne rany nehrozia. Previezol som dnes aj kamarata co ma OIII RS tak ten vravel, ze inzernyri zamakali na podvozku a odhlucneni a FL je hodne tichsia.

 

Dakujem este raz clenom, ktori pomohli s vyberom - skvele auto :D

20170522_090800.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne kuci, DCC neni. Trochu som sa toho bal, niektore reakcie boli skor negativne.

 

Nikdy som osobne neskusil, takze nemam osobnu skusenost, ale dam na nu eibach pruziny a budem spokojny :)

 

K tomu odhlucneniu sa neviem vyjadrit, s kamaratovou OIII RS som isiel, ale ja som nahluchly ;)

Editováno: , autor: jude
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ee, ja sa drzim hesla: Ked chces vyssi vykon, tak si kup silnejsie auto ;)

 

Uz 200 v OII RS FL mi stacilo a 230 je slusna porcia. Ked som mladsi a krajsi, tak som ladil Vectru 2000. Ak si niekto pamata, bol to dvojliter so seriovym vykonom 150k. Upravoval som ju a dostal sa na 190. Blbe je, ze clovek si na vyssi vykon za chvilu zvykne a zase je tam kde predtym....

 

Eibachy mam na aj svojej ex a maaax spokojnost-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam dotazek.
Jak je to stim tlacitke SOS ? Kdyz jsem si objednal Style verzi + paket media s infoteinmentem na 1 rok zdarma, tak pochopil jsem to spravne, ze to tlacitko tam nebudu mit, protoze bych si musel dokoupit k infotainmentu na rok, care connect na tri roky za cenu 8 100,- ? Diky za objasneni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, stafa napsal:

Áno, je to nariadenie EU, povinná výbava od 1.1.2018. Ale s infotainmentom online ani care connectom to údajne nemá nič spoločné, funguje to nezávisle a furt - podľa predajcu. A to tlačítko by tam malo byť tak či tak...

 

Tak, ze chapu to dobre, ze uz to tlacitko by jsem tam mnel mit i bez dokoupeni care connect? 

Editováno: , autor: Jojo91
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, stafa napsal:

Tak by to malo byť... Marketingovo to prezentujú akože sú krok napred...

Každopádne, treba overiť u predajcu, podmienky v CZ a SK sa môžu líšiť...

 

Mne osobne to predajca odprezentoval tak, že tlačítko SOS funguje nezávisle na Care connect...

 

No prave, mne se zda, ze prodejci vubec ani sami nevedi jak to funguje a jestli to tam bude ... Pro priklad jeden prodejce mi tvrdil, ze uz care conect nebudu moc dokoupit, kdyz si to neobjednam hned do konfigurace a druhy prodejce v jine prodejne mi tvrdil, ze to je blbost ... Tak, ted kde je pravda ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...