Přejít na obsah

Škoda Octavia III facelift


schimmer

Doporučené příspěvky

4 hours ago, freealias said:

Na auto si ešte nejakú dobu počkám ( kvôli 1.5 TSI ), ale ak je tu niekto, kto by mal záujem vymeniť svoje strieborné alebo hociaké iné než čierne lesklé obloženie stredového panelu, ponúkam svoje lesklé čierne na výmenu. Bude úplne nové ešte nepoškriabané z výroby, rád by som tiež vymenil za nové nepoškriabané.

 

A je skutečně o co stát? V golfu ta 1.5TSI jezdí více méně stejně jako 1.4TSI, reálná spotřeba je taky stejná a k tomu samozřejmě riziko počátečních problémů s novým typem motoru, který je i tak konstrukčně složitější (vyhlídka na nákladnější servis). Kdyby k tomu dali multilink, to by bylo zajímavější (jenže nedají).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi na tu 1.5 tsi bych se tak netesil... 

Hlavne bych ji nekupoval hned na zacatku ... Vsak vime kolik trva koncernu vychytat vetsinu much u novych motoru ... A kdyz je vychytaji tak ho radsi vyradi z nabidkky... ( 1.4 tsi ) + GPF.... Vubec nevime co muzume cekat od toho benzinoveho filtru ....

Ale tak kazdeho vec ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rs 245 má novú DSG 7° prevodovku ...... aké asistenčné systémy sú podporované takouto prevodovkou oproti manuálu? Už sa tu riešilo, že adaptívny tempomat, ale že nefunguje pohyb v zápche ako má superb. Je niečo iné čo podpruje dsg a manuál nie? Viem, že DSG má launch control....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jak je to s motory dnes, tak moc to nesleduji, kde se nyni vyrabeji , ale moje stavajic 1.8TSI v O2FL je Audi motor (je to i v technicaku). Dnes si Skoda vsechny motory dela sama ? Mel jsem za to ze to je koncernove sdilene... Urcite i DSG se ve Skodovce nedelaji, tak tomu Kokto fakt nerozumim :feve: proc by mela linka na asemblaci aut ukazovat sborku motoru a prevodovek ???

  • Pozitivní 3
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Kokto, netusil jsem, ze jsi takovy omezenec, ze kdyz nekdo ne zcela sdili tve podivne prispevky, tak hned za to rozdavas minusy, kdyz ti dojdou argumenty ?

Kolik je ti prosim te let ? Tvuj svet bude asi dost uzavreny ?

Editováno: , autor: omicron
  • Pozitivní 5
  • Negativní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 hours ago, omicron said:

Nevim jak je to s motory dnes, tak moc to nesleduji, kde se nyni vyrabeji , ale moje stavajic 1.8TSI v O2FL je Audi motor (je to i v technicaku). Dnes si Skoda vsechny motory dela sama ? Mel jsem za to ze to je koncernove sdilene... Urcite i DSG se ve Skodovce nedelaji, tak tomu Kokto fakt nerozumim :feve: proc by mela linka na asemblaci aut ukazovat sborku motoru a prevodovek ???

 

Motory řady EA211 a převodovky DQ200 se vyrábí ve škodovce, takže třeba kombinaci 1.4TSI DSG si vyrobí sami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9/2/2017 na 21:34, Jojo91 napsal:

Je chyba jenom u me octavky s ledkami a nebo je to normalni ze LED svetla sviti do zeme, ze do slova a do pismene po tme vidim velke hovno ... Strasne to sviti do zeme ...

Je to tak i u mě. Mlhovky dosvítí tam, kde začíná osvětlený prostor potkávaček. Mám v plánu vyzkoušet nějaké žárovky, jestli to problém trošku nevyřeší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jake zarovky jsou v mlhovkach u O3FL ?
Muze me nekdo rychle poradit, aniz bych to musel hledat v manualu ci zde nekde jinde ? Jsou tam nejake integrovane LED, ci bezne autozarovky? Pokud jsou tam zarovky, chci si pripravit opet me oblibene superzlute NOKYE...
Omlouvam se, pokud to nekoho pohorsi.

Editováno: , autor: omicron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...