Přejít na obsah

Škoda Octavia III facelift


schimmer

Doporučené příspěvky

Aleši, otázka k tomu,

jaké žárovky má nový facelift O3 v mlhovce (vlákno se jmenuje Škoda Octavia III facelift)

sem nepatří ?

 

Neptal jsem se na žárovky u Mercedesu, ale u O3FL...:(

 

A co se zde může diskutovat ?

 

Jinak díky za odpověď.

Editováno: , autor: omicron
  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Zdenek Pastorek napsal:

Je to tak i u mě. Mlhovky dosvítí tam, kde začíná osvětlený prostor potkávaček. Mám v plánu vyzkoušet nějaké žárovky, jestli to problém trošku nevyřeší.


Ja jsem mel na mysli LED svetla potkavacky ... ze sviti do zeme ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne všechny autorizované servisy jsou takhle vstřícné. Naštěstí je jich tolik, že si člověk může opravdu vybírat.

 

Jezdil jsem teď neosvětlené okresní silnice a příjde mi to docela v normě.

Pravdou ale je, že potkávačky v podání bi-xenonů svítily více nahoru. Pak se ale dostáváme k již starému tématu, kdy většina OIII s bixenony svítila projedoucím vozům až do úsměvu.

Světlo v podání LED je příjemnější a jasnější. To už se ale dostávám k jinému tématu zde na fóru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, David C3 napsal:

Jak ahoj?   Snad ti je přizvedly , když jsi si stěžoval a nízkou svítivost?  Čekal bych že řeknou že OK ale sme vám je dali trochu nahoru. Kdyby něco ješte dojedte... 


No ahoj ... mechanik ve skodovce zmeril svitivost a vsechno podle mereni to sviti tak jak ma, pry kdyby to zvedl tak bych uz oslnoval proti jedouci auta, ze to nemuze ... Ale prodejce prislibil, ze zkusi jeste zjistit jestli ma nekdo takove problemy a ze po pripade mi da "vymenit" auto na den a vyzkousim jine jestli tak sviti stejne na houby nebo lepe ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní SM:

Šéf prodeje ŠA v ČR Vlček: 1.5 TSI v OIII v ČR bude příští rok a to rovnou s GPF.

Člen představenstva za technický vývoj Strube: Filtry pevných částic (GPF) dostanou všechny motory 1.0 a 1.5 TSI v polovině příštího roku (překládám si to tedy tak, že od MR2019). 1.5 TSI ve škodovkách pouze ve variantě 110 kW, 96 kW se zatím neplánuje osazovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...