Přejít na obsah

Škoda Octavia III facelift


schimmer

Doporučené příspěvky

před 50 minutami, iphonik4 napsal:

Offtopic: moc nechapu, jak muze mit nekdo radost, ze nebude mit dvoulitr s vetsim potencialem na upravy a dostal jeste "jen" 1.8 emoji28.png to me celkem rozesmalo.

No směj se, možná jen vlastnímu omezenému pohledu, když už takto ofenzivně. Já jsem si 1.8TSi objednával již podruhé, a mám celou řadu jasných důvodů proč 1.8 a proč ne 2.0. S motorem jsem spokojen, i přes jeho možné problémy v minulé verzi, a neplánuji žádné úpravy, proto mě tento "potenciál" vůbec nezajímá. Proč vlastně se tento motor vůbec vyráběl/vyrábí, že ?
@Aleš_BX z úhlu mého pohledu to je dobře :), myslím, že jsme to řešili po telefonu, a o žádných zásadních varováních ohledně této verze jsem nezaslechl (na rozdíl od verze 2009). Naopak se mě dostalo mnoho varování na adresu současných koncernových TDi motorů, stačí pohovořit s techniky v servisech, či sledovat současné trendy, byť chápu, že v české (a moravské) kotlině budou mít "turboasfalty" ještě dlouhé trvání a popularitu, byť nás s nimi za chvíli skoro nikam nepustí :(. Já mám u motoru zcela jiné priority, než např. spotřebu. Připomíná mě to trochu i trendy v cestování :t, to ale by již bylo OT...
@Habi001 ano, máš pravdu, i to je jeden z důvodů :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9/19/2017 na 12:12, omicron napsal:

No směj se, možná jen vlastnímu omezenému pohledu, když už takto ofenzivně. Já jsem si 1.8TSi objednával již podruhé, a mám celou řadu jasných důvodů proč 1.8 a proč ne 2.0. S motorem jsem spokojen, i přes jeho možné problémy v minulé verzi, a neplánuji žádné úpravy, proto mě tento "potenciál" vůbec nezajímá. Proč vlastně se tento motor vůbec vyráběl/vyrábí, že ?

 

Jo, a řekneš nám, v čem je 1.8 lepší než 2.0, mistře kurzívo? Proč se vůbec třeba vyráběl 1.2 HTP motor nebo proč se zase vyrábí 1.0 MPI?

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zmena alu pro RS

 

 

Zmena barev, kde nove cervena metalicka barva VELVET dostupna od 45KT/17

Modra PACIFIK bude ukoncena a nahrazena novou barvou ENERGY od 17KT/18

Od 45KT/17 ukonceni vstupu AUX IN.

Vazba pro vybavu Ambition: K výbavě Mezipodlaha v zavazadlovém prostoru (PK3) je od KT45/2017 nutné objednat i 2 boční lampičky v zavazadlovém prostoru (9E4)

Od 45KT/17 uprava radici paky pro vybavu Active

 

A posledni zmena je zmena designu a usporadani napisu AIR CARE na panelu climatronicu.

 

Editováno: , autor: Lukason
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napadají mě dvě možnosti:

 

- zvyšování bezpečnosti = ovládání dodatečného zařízení může snížit soustředění na jizdu

- nízká možnost využitelnosti = kdo s sebou dneska nosí mp3ku nebo jiné dodatečné zařízení? Já osobně jsem tento konektor nevyužil a ani nevidím důvod. Muziku mám na SD kartě a pak po připojení mobilu přes USB zvyšuju jeho využitelnost jako např. handsfree nebo navigaci. :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi to nepřijde jako krok k větší bezpečnosti, když trend jde naprosto jinou stranou ... dotykové ovládání, které si myslím, že neskutečně odvádí od pozornosti ...

ale co se týka jacku, tak jsem ho občas využíval ... budu doufat, že se auto stihne vyrobit dřív, než ho seberou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kombinace v kazdem pripade. Ale i ty zdanlive korunove polozky hraji pro cost mágy velkou roli :)

Zrovna nedavno jsem se bavil o necem podobnem s sefem prodeje Skody (L. Vlcek), a rikam mu, ze me ta konkretni uspora prekvapuje, protoze jim to jako zakaznici stejne zaplatime. A on se smal a povida: vy (mysleno zakaznici), nam to zaplatite stejne :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...